Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Breakdance


kuba741

Recommended Posts

Čuste....,tak co dělá někdo z vás break?Já osbně ano,a zacal jsem v rijnu co zvladate ?A jaký máte na tento krásný tanec názor??A taky vaše nejoblíběnější technika????

Pro mě je to určiě turtle freez s točením windmill který se ted učím a toprock a footwork.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych rád viděl to video, ať se dá podle něčeho soudit.

Jinak bboying jsem taky jednu dobu dělal, jak bylo řečeno výše každý má svůj koníček nebo životní styl někdo fotbal a někoho zase zajímá tanec, který vznikal na ulicích v Bronxu. Bohužel teď už na to Kubo nemám moc času, tak se zajímám o tohle téma spíš jen v teoretické rovině a překládám články a dávám je na své forum, které se věnuje právě bboyingu.

CHheVvy: Věc názoru, každej kdo tomu nerozumí říká právě tohle, není to o točení na hlavě ;), ale uznávám, že na console forum tohle téma fakt asi nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu