Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

borderlands+fw?


PoradneSeschlejParek

Otázka

Čau xkaři, potřebuju poradit. x)

Přibližně před půl rokem sem si koupil x360 na www.hrejte.cz (verze s plusem -> už s flashem). Všechny hry sem na tom zatim rozjel bez problemu. Mezi nima např. Fable II, kterej ma podle http://abgx360.net/verified.php mít už wave3. Nedávno sem stáhnul Borderlands (podle abx taky wave3), jenže ten mi při spuštění začal cpát update. Tak sem to tady trochu prolistoval a našel wave patcher, ve kterym sem to patchnul na wave2. Když zkoušim pustit opatchovanou hru, tak mi vyjede bíla multilanguage obrazovka, která se mě snaží přesvědčit o tom, že to, do čeho sem dvd strčil určitě není xbox. x) ..

Jakej mam fw vám bohužel nepovim bo se v tom vuuuubec nevyznám. :( ..takže kdyby měl nekdo nějakej nápad jak to vyřešit tak sem s nim. A kdyby se tady objevil joo nějakej dejvid kaprfyld, kterej by mi dokazal podle toho, co sem tady napsal říct jakej mam FW mechaniky (jestli to vubec jde xD),nebo mi poradil, jak to zjistit, tak by som bol very happy. x) ..předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jo, jak ti to vyhodilo ten update, tak si ho měl přijmout, byl by to update, kterej je potřebnej k hraní borderlands a kterej je přímo na tom DVD, na live se ti to připojovat nebude a dyžtak pro jistotu, odpoj kabel ;-) ale pokud to přes to nepujde updateovat, tak musíš, jak tady kolega nademnou říkal, updateovat dashboard, návod je myslim někde v tutorialech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu