Jump to content
  • 0

Nejde mi nainstalovat Medal OF Honor Airborne pls help

Mr.Steph

Question

zdravim.....

mam problem, dostal sem originalni hru Medal Of Honor Airborne a z nenadani mi nejde nainstalovat :(.

Po vlozeni dvd mi to ukaze autorun, vyberu jazyk , dam instalace , zadam cd-key a oak tam je system pripravuje instalaci a pak to zmizi a nic se nedeje:( nevite nekdo pls ? díky predem za odpoved

btw mam Windows 7 Professional 64 bit

edit: par lidi i poradilo odinstalovat nejakou vec Nvidia PhysX nebo nejak tak ale bojim se kdyz to odistnu ze se mi nejak podela grafa nebo neco takovyho... ale pry to pak vzdycky funguej kdyz se to odinstaluje

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

odinstaluj tu nvidia physx, me to taky delalo a jak sem to odinsataloval tak uz to slo, jelikoz ta hra to ma sama v sobe i kdyz starsi verzi, takze kdyby si v pc mel nahodou nejakou hru ktera chce novejsi tak tam potom das vyssi verzi ale na instalaci Airborna musis nechat at se tam da ta verze z ty hry

• 0
odinstaluj tu nvidia physx, me to taky delalo a jak sem to odinsataloval tak uz to slo, jelikoz ta hra to ma sama v sobe i kdyz starsi verzi, takze kdyby si v pc mel nahodou nejakou hru ktera chce novejsi tak tam potom das vyssi verzi ale na instalaci Airborna musis nechat at se tam da ta verze z ty hry

díkes :) dávám thanx oboum dvoum ;)