Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi nainstalovat Medal OF Honor Airborne pls help


Mr.Steph

Otázka

zdravim.....

mam problem, dostal sem originalni hru Medal Of Honor Airborne a z nenadani mi nejde nainstalovat :(.

Po vlozeni dvd mi to ukaze autorun, vyberu jazyk , dam instalace , zadam cd-key a oak tam je system pripravuje instalaci a pak to zmizi a nic se nedeje:( nevite nekdo pls ? díky predem za odpoved

btw mam Windows 7 Professional 64 bit

edit: par lidi i poradilo odinstalovat nejakou vec Nvidia PhysX nebo nejak tak ale bojim se kdyz to odistnu ze se mi nejak podela grafa nebo neco takovyho... ale pry to pak vzdycky funguej kdyz se to odinstaluje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

odinstaluj tu nvidia physx, me to taky delalo a jak sem to odinsataloval tak uz to slo, jelikoz ta hra to ma sama v sobe i kdyz starsi verzi, takze kdyby si v pc mel nahodou nejakou hru ktera chce novejsi tak tam potom das vyssi verzi ale na instalaci Airborna musis nechat at se tam da ta verze z ty hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
odinstaluj tu nvidia physx, me to taky delalo a jak sem to odinsataloval tak uz to slo, jelikoz ta hra to ma sama v sobe i kdyz starsi verzi, takze kdyby si v pc mel nahodou nejakou hru ktera chce novejsi tak tam potom das vyssi verzi ale na instalaci Airborna musis nechat at se tam da ta verze z ty hry

díkes :) dávám thanx oboum dvoum ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu