Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

I-DOSER funkčnost nebo jenom placebo ?


Shifter960

Recommended Posts

Zdravim, zajímalo by mě jeslti jste to někdo už skoušel nebo o tom něco ví docela mě to zajímá....

Jeslti to nějak neškodí nebo jeslti to vubec funguje.

Na jednom foru říká tak 50% že to funguje pak 10% že nic a ostatní že to je jen placebo a nefunguje to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak já to párkrat skusil něco na zlepšení nálady a fungovalo to hned mi bylo líp ale potřebuješ kvalitní nejlépe 5.1

Píšou že repra moc nefungují...

Sluchátka jsou prý nejlepší..

A ta dobrá nálada víš jistě že to nebylo třeba to placebo ?

Asi dnes večer něco skusím ale je tu asi 100 dávek nevím vůbec co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to taky poslouchal :D .... u pc sem to mel ve sluchatkach ....

musis mit zavrene oci ... a byt v klidu .. nejlepe odpocivat ...

me to nic nedelalo :D .... jenom me z toho bolela hlava tak nevim

ale precti si tohle : http://www.tyburec.net/index.php?option=com_content&task=view&id=69&Itemid=66

Pise o tom jeden borec ktery to zkusil :D ..... docela zajimave :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus to QuickHappy :) .... a pak napiš jestli to na tebe nějak zapůsobilo :D .... na mě ne ..... :D jinak to dotknuti boha .... toho sa taky docela bojim :D kdyz sem videl ty videa na youtube :D .... celkem lolec ... ae nwm jestli to neni fake :D .... nezapomen napsat co to s tebou udělá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme za tu pul hodinu skusil MarihuanuQH což je na 10min. Byl jsem celkem mimo... Znám učinky trávy a todle se tomu podobalo tak z poloviny, ale chvilku sem čuměl do zdi a pak si pustil RESET QH všechno bylo potom už OK a na večer si pustim Divinorum a uvidíme. Až se za tu pul hoďku probudim možná sem ještě napíšu jaký to bylo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme za tu pul hodinu skusil MarihuanuQH což je na 10min. Byl jsem celkem mimo... Znám učinky trávy a todle se tomu podobalo tak z poloviny, ale chvilku sem čuměl do zdi a pak si pustil RESET QH všechno bylo potom už OK a na večer si pustim Divinorum a uvidíme. Až se za tu pul hoďku probudim možná sem ještě napíšu jaký to bylo :-)

tak ja mel Hasis 50 min to trva ,, U 30 minut co sem mel zavreny oci sem se dostal na vlvnu tech zvuku a nic se mi nechtelo po tom se mi zacly mirne trepat ruce, jak kdyz si das mega sluka a kopne te to ted mam bolehlav a jdu este neco zkusit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám odskoušenej ten divinorum mno nebyl jsem dost soustředěnej, ale chcivlkama jsme začal vidět fialově, přestal cejtit ruce a nohy, na celý tělo mi všechno tlačilo a jakoby jsem se točil mno dost velká síla :-D

Dotyk boha až zítra :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha on vidi fialove neciti ruce a neni to skodlive ))) hm dobry, jak si muzes bejt jistej zeto neskodi kdyz ani nevite jestli to funguje, ja bych z tohohle teda mel ztrach aby mito nenarusilo neco v hlave nebo tka :))

Proč tu vůbec píšeš?Nikoho nezajímá,že z toho máš strach.A k věci:zkoušel jsem víc věcí,ale žádná mi nic moc nedělala,ale možná jsem se nesoustředil,zítra vyzkouším ten dotek boha a napíšu jak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tu vůbec píšeš?Nikoho nezajímá,že z toho máš strach.A k věci:zkoušel jsem víc věcí,ale žádná mi nic moc nedělala,ale možná jsem se nesoustředil,zítra vyzkouším ten dotek boha a napíšu jak bylo.

je to v ostatnich diskuzich :) takze co by nenapsal svuj nazor coz ovsem neznamena ze by ste ty nebo Zbora nemeli pravu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resite tu fakt jestli jste si to vsugerovali nebo ne..

Vnimani okolniho sveta se promita v pocitech kazdeho - tady spor neni. Takze kdyz si do usi pustite bzzzzzzzz tak je jasny ze to taky neco udela.

Skusim ten happy song a uvidim... predem rikam ze soustredenost bude 99.9% takze uvidime effekt :) Ma to 10 minut. Nejaky hardcore hodinovou terapii bzzz si poustet nechci, to je pak jasne ze je vam soufl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu