Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Také bych potřebovsl sestavu PC


*Dave*

Otázka

Nastala neočekávaná chyba, skolaboval mi PC, takže bych potřeboval sestavit herní pc do cca 15 000,-

Co nebudu v sestav+ potřebovat je monitor, myš, klávesnice, mechanika, v sestavě může a nemusí být zdroj (mám 580w) a HDD, takže pokud by to bylo možní, hern komp do 15000,- budu vděčnej za cokoliv děkuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

RodriguezTwiggy: to je moc pekna sestava, tak nejak sem si to predstavovl, jinak koukam MB podporuje 2x pcie, mam ati hd4650, s tou grafikou co je v sestave, slo by tam dat obě 2 grafiky aniz by to nejak zlobilo, nebo musí být stejný... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mozna bych vzal o neco levnejsi cpu a lepsi zakladovku

Jo to je rada nad zlato.... na co ti bude pentium dual core s nebo i5/i3 2.jádro s drahou MB, když můžeš mít 4-jádro s dobrou MB...:roll:

RodriguezTwiggy: to je moc pekna sestava, tak nejak sem si to predstavovl, jinak koukam MB podporuje 2x pcie, mam ati hd4650, s tou grafikou co je v sestave, slo by tam dat obě 2 grafiky aniz by to nejak zlobilo, nebo musí být stejný... ?

Při CrossFire můžeš mít odlišné grafiky, takže myslím že se to hádat nebude.

k tomu procáku není chladič? :-D nebo jen kvůli hlučnosti? :o

U procesoru je box chladič, ale kvůli účinnosti a hluku jsem radši dal kvalitní. Navíc kdyby chtěl někdy v budoucnu taktovat tak s tímto chladičem zvládne zázraky :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taktovat raději už ne, z tohodle duvodu mi odesla zakladka :D sem debil no, jinak jeste se zeptam zdroj s 580w by to mohl utahnout ne ? pokud ne, tak kdyztak odkaz na nejakej novejsi, ale za rozumnou cenu

Záleží na značce ale hlavně na ůčinnosti - například nebrat shity jako LC POWER,EUROCASE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu