Čest... mam dost blbej problem , po dvou měsících sem tuhle desku konecne rozjel (problem byl nakonec ve flashnutí :D) ale mam dost blbej problem - nefunguje mi ovladac na "síťový adaptér" ... ve windowsech to pise ze to nemuze zadnej najit protoze asi nejsou nainstalovaný ovladače - jenže já už sem nainstaloval vsechno co bylo na tom CD k desce a furt to nefunguje... z pc z kteryho pisu sem se snazil najit ty ovladace, ale vzdy najdu stejný nebo prostě nefungujou ... tak v cem je sakra problem ? krom toho si este myslim ze pc vubec neví že v něm mam zapojenou grafiku, protoze i s instalaci catalystů (tech spravnejch) furt system jede na integrovaný grafice .... tak já už nevim ... prosim radu
Question
LoCo99
Čest... mam dost blbej problem , po dvou měsících sem tuhle desku konecne rozjel (problem byl nakonec ve flashnutí :D) ale mam dost blbej problem - nefunguje mi ovladac na "síťový adaptér" ... ve windowsech to pise ze to nemuze zadnej najit protoze asi nejsou nainstalovaný ovladače - jenže já už sem nainstaloval vsechno co bylo na tom CD k desce a furt to nefunguje... z pc z kteryho pisu sem se snazil najit ty ovladace, ale vzdy najdu stejný nebo prostě nefungujou ... tak v cem je sakra problem ? krom toho si este myslim ze pc vubec neví že v něm mam zapojenou grafiku, protoze i s instalaci catalystů (tech spravnejch) furt system jede na integrovaný grafice .... tak já už nevim ... prosim radu
7 answers to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.