Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[Oprava Sluchátek]


x-t-rAy

Recommended Posts

Nějakou dobu používám sluchátka Skullcandy Lowrider a už od začátku byla pravá strana "hluchá" tím myslím,že v ní hrál zvuk pouze když jsem různě otáčela s kablem dokud jsem v něm zázračně neuslyšela hrát.Teď nedávno se mi k tomu přidalo i to pravé :angry: Takže když zapojím jack tak napřed musím půl hodiny otáčet kablíkem abych slyšela zvuk aspoň z jednoho sluchátka.Jack,kablík a všechno je v pořádku,ale moc se v tomhle nevyznám.Vím,že Skullcandy jsou poruchová...

Takže se chci zeptat,jestli je nějaká možnost je opravit popř.jestli by se našel někdo,kdo by to zkusil opravit (můžu zaplatit :D ) Můžu to dotyčnému klidně poslat poštou ať si s tím pohraje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rAy;814767']Nějakou dobu používám sluchátka Skullcandy Lowrider a už od začátku byla pravá strana "hluchá" tím myslím' date='že v ní hrál zvuk pouze když jsem různě otáčela s kablem dokud jsem v něm zázračně neuslyšela hrát.Teď nedávno se mi k tomu přidalo i to pravé :angry: Takže když zapojím jack tak napřed musím půl hodiny otáčet kablíkem abych slyšela zvuk aspoň z jednoho sluchátka.Jack,kablík a všechno je v pořádku,ale moc se v tomhle nevyznám.Vím,že Skullcandy jsou poruchová...

Takže se chci zeptat,jestli je nějaká možnost je opravit popř.jestli by se našel někdo,kdo by to zkusil opravit (můžu zaplatit :D ) Můžu to dotyčnému klidně poslat poštou ať si s tím pohraje...[/quote']

Pokud je máš v záruce tak je dej prostě reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu