Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

**6th Wave**


Daneczek1468622742

Otázka

Recommended Posts

  • 0
takze me staci active disk jako na wave 4 ???

Jop, když použiješ Active ISO, tak je mechanika v non-stealth režimu, to znamená, že spustí všechny wave

Cau,

hele od kdy maji hry 6th wawe??

diky.

Jestli potřebuješ vědět, která hra má jakou wave, tak http://abgx360.net/verified.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jop' date=' když použiješ Active ISO, tak je mechanika v non-stealth režimu, to znamená, že spustí všechny wave

Jestli potřebuješ vědět, která hra má jakou wave, tak [url']http://abgx360.net/verified.php[/url]

Parada,diky vsem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud vim tak zadna wawe 6 ochrana neni :dozey: a pokud ano tak kdy byla wawe 5 ?

Myslim si, že na tom odkazu je moc pěkně vidět, jaká hra má danou ochranu ... :dozey:

EDIT: Tak slepý asi nejsem ... já hry nekontroluju, ale jak píše trezzor L4D2 ho má ... někdo se tady na to tenkrát ptal ;) je to tam krásně vidět Left 4 Dead 2 5th Wawe :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jaky Wave dokaze spustit FW 1.61??

Diky moc.

> 4,5 a s 6 si nejsem jistej, spíš jo (4 a 5 jsou prakticky totožný)

taky jsem nikde nevidel wave6, jenom wave5 u L4D2,ale Wave6 jsem ja jese nevidel, jake hry to maji??

BioShock2, Dantes InFerno, Blood Bowl, Mass Effect 2 ... některý co jsou na netu už jsou patchnutý na wave 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
> 4' date='5 a s 6 si nejsem jistej, spíš jo (4 a 5 jsou prakticky totožný)

BioShock2, Dantes InFerno, Blood Bowl, Mass Effect 2 ... některý co jsou na netu už jsou patchnutý na wave 4[/quote']

alien vs predátor je taky myslym wave 6 ale já ho ošulil radši aktivacním diskem protože abg my občas z nějákyho divnýho duvodu blbne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu