krysto6 Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 pište ruzný postřehy jak se to da rozeznat vydel sem uz dost povedeny kopie :!: dík :bash:
0 Sim3to Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 myslis z fotek? Videl jsem kopii 1:1 Poznas to treba ze screenu z menu. To poznas hned.
0 Panther Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 tak vetsina nema vzadu logo apple napriklad! nemaji mac os! a treba maji i zeleny a cerveny tlacitko je hodne faktoru da se to rozeznat celkem lehce
0 James XR Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 Co já vím, tak se často liší zadní kryty a celá zadní část těch čínských od originálu.
0 cartell33 Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 Jak to rozeznat?.. Od pohledu. Ten kdo se může splést buď nikdy neviděl iPhone, nebo je blázen... :D
0 Shifter960 Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 Jak to rozeznat?.. Od pohledu. Ten kdo se může splést buď nikdy neviděl iPhone, nebo je blázen... :D Měl jsem v ruce originál i naprostou napodobeninu. Vzhled byl 100% stejný, ale po ohmatu je slabší konstrukce a samozdřejmě jiné menu atd...
0 Zavorka Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 taky podle specifikací ... např 2x sim normál iphone mít nemůže ... nebo paměťovky
0 MiroNall Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 Většina fejků jsou tlustější, Home tlačítko takový divný, bez apple loga v zadu, menu úplně jiný, práce s mobilem absolutně k ničemu.. Je toho spoustu, to musíš poznat na první pohled :D
0 myschoo Posted February 14, 2010 Report Posted February 14, 2010 myslim si ze tema bola vycerpana a preto zamykam lebo opakovanie toho isteho uz je zbytocne
Question
krysto6
pište ruzný postřehy jak se to da rozeznat vydel sem uz dost povedeny kopie :!:
dík :bash:
9 answers to this question
Recommended Posts