Jump to content
  • 0

BF: BC 2-limited edition


Mike55

Question

Ahoj. Chtěl bych se zeptat ohledně Battlefield: Bad Company 2 limitované edice...obsahuje speciální odemknutelné předměty a můj dotaz zní, jestli tyto předměty budo dostupné později i ostatním lidem nebo ne. Jestli jo, pak nevidím důvod proč tu limitku kupovat. Díky moc za odpověď

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Limitovaná edice Battlefield: Bad Company 2 přináší šest speciálních přizpůsobení, která poskytnou hráči výhodu v multiplayerových bitvách. Čtyři odemknutelná vylepšení bojových vozidel okamžitě dodají vozovému parku Battlefield: Bad Company 2 vyšší palebnou sílu, radar a pancéřování. Dalším kusem do výzbroje jsou sledovací šipky, jež lze umístit na nepřátelské vozidlo tak, aby jej spolubojovníci, vyzbrojení střelami RPG mohli zaměřit a zničit. Ostřílení veteráni Battlefield 1943 si budou moci doplnit arzenál o další dvě klasické a vysoce účinné zbraně, konkrétně samopal M1A1 a pistoli M1911.Tyto herní předměty budou k dispozici také majitelům standardní edice, ovšem až v rámci postupu kariérou.

Kompletní seznam všech šesti odemknutelných doplňků:

Čtyři vylepšení pro bojová vozidla

  • Vylepšené pancéřování – Svrchní vrstvu pancéřování lze umístit na všechny typy bojových vozidel. Snižuje efekt výbušných a průbojných střel a výrazně zvyšuje odolnost vozidla v boji.
  • Mimořádná palebná síla –Dodatečný zbraňový systém pro řidiče se montuje na všechna obrněná vozidla, čímž se značně zvyšuje počet cílů, které lze napadnout a zničit.
  • Senzor pohybu vozidla – Tento elektronický bojový systém pomáhá lokalizovat nepřátelské jednotky v bezprostřední blízkosti vozidla.
  • Pistole na sledovací šipky – Magnetická šipka se přichytí kdekoli na povrch nepřátelského vozidla a další členové jednotky jej mohou lokalizovat, zaměřit a navést na cíl střelu i za hranicí vizuálního kontaktu.

Dvě klasické zbraně z Battlefield 1943

  • Samopal M1A1 – Těžká, ale spolehlivá klasická zbraň je v ruce každého veterána série Battlefield velmi nebezpečná a účinná.
  • Pistole M1911 –Široce modifikovatelná M1911 je oblíbená pro svou spolehlivost a razanci munice ráže .45.

Battlefield: Bad Company 2 vychází v Evropě 5. března 2010 ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360, počítačový zábavní systém PLAYSTATION 3 a PC.

zdroj: TZ

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Tady nejde o to, že to někdo dá na net..má otázka zněla, jestli tyto kody jsou(budou) dostupne i pro uživatele s normální verzí. Píšete, že se to bude dát stáhnout z PSN, tudíž ruším předobjednávku. Myslel jsem si, že to bude specialitka jen pro předobjednávky.

je nesmyslné aby jsi rušil předobjednávku. Hra bude i poté stát stejnou cenu.

Ty věci, co dostaneš hned ze začátku tak některé věci dostanou normální hráči až například po dohrání Singleplayeru atd...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy