Jump to content
  • 0

Jak vypalit NOVE hry WAWE6

xxx

Question

21 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Na 1.4, 1.5 patchovat na wave2 (360WavesPatcher)...na 1.6 nepatchovat a pouzit activate iso. Takze to mas rozdielne.

Jen se chci zeptat proc na 1.6 nepatchovat? ja mam 1.6 a pouzival jsem activate iso a ted napr. Alien vs Predator,bioshock2 a dalsi nove hry jsem patchnul pres 360WavesPatcher na wave 3 a jede mi to bez activate iso ..

• 0

To je věc názoru, podle mě bude pro nováčky rozhodně pohodlnější vyměnit DVDčko v mechanice než hledat která hra má kterou wave, jestli může a jak patchovat hry s novou wave ... a co s těma hrama bude dělat až udělá update iX ...

Oba jsme řekli svoje pro a proti a nechme je at si vyberou, nebudu se hádat ;)

• 0
no prave ja vim.. ja to tak delam prave proto me prekvapilo ze si napsal:

na 1.6 nepatchovat a pouzit activate iso.

Kdyz je podle me pohodlnejsi si to patchnout a nepouzivat active iso :o)

Pretoze sa pisalo, ze opatchovane hry uz potom nespustis na novsich fw. Tak viaceri doporucovali nepatchovat a pouzivat activate iso. Tak preto som to tak pisal, ale mne je to jedno, pretoze patchujem vsetko na wave2.

• 0

Já nevím , proč se tady pořád straší s tím , že se má raději používat Active iso , protože se potom patchované hry na vyšším FW nespustí . Je to pravda , ale nevidím žádný důvod , proč si vyšší FW pořizovat , když nebudu chtít hrát na netu . Mám FW 1.4 a ať bude wave vyšší jakákoli ,tak ji mohu patchnout tak abych měl iso s wave 2 a pořád mi hry půjdou spouštět bez problému .

• 0
Chtěl bych se zeptat, jaký mám asi FW když mi CoD6 a GTA:EfLC fungují bez patchování a bez activeISO.

A jak na tom FW rozjet nové hry? (patch nebo půjde i activeISO?)

Moc dík

Lite Touch nebo 1.61, kdy ti ten flash dělali? A jakou máš mechaniku? Mrkni do topicu pro začátečníky, jestli nevíš jak zjistit mechaniku :)