Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

externí HDD-help výběr


Ryder3.0

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1,5 tb?lol není to zbytečný ? :D

edit:tak půjdeme na to zkraje..myslim že nejlepší by byl přes USB(lepší usb3.0) značku bych asi volil WD či seagate dvě výborné značky co se týče harddisků :)

jenom nerozumím tomuhle 2.5" 3.5" to je vizuální velikost disku? jestli jo tak je mi jedno jak bude velkej pokud nebude mít 1m x 1m ...ale zase menší může mít třeba i větší kapacitu i to je možné :) .......... tak mi poraďte něco ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1,5 tb?lol není to zbytečný ? :D .....

.......jenom nerozumím tomuhle 2.5" 3.5" to je vizuální velikost disku? jestli jo tak je mi jedno jak bude velkej pokud nebude mít 1m x 1m ...ale zase menší může mít třeba i větší kapacitu i to je možné :) .......... tak mi poraďte něco ;-)

Tak 1,5Tb neni zbytecny ver mi mista na disku neni nikdy dost, hlavne kdyz stahujes filmy a serialy, konvertujes je treba pro psp a upujes dal to misto mizi jedna basen

A m tomu 2,5 a 3.5 je to velikost disku myslim tim rozmery samotneho disku plynou z toho dve veci, 2,5 je mensi skladnejsi a nepotrebuje vnejsi zdroj takze pripojis hardisk pres usb k pc a jedes, kdezto 3,5 potrebujes jeste pripojit do eletriky

a taky jde o pomer ceny a mista na disku obecne receno 2,5 s 1 tb bude podstatne drazsi jak 3,5 a hlavne kdyz budez chtit vetsi disk tak se snad ani 2,5 nedelaji a pokud jo bude to priserne drahy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
drahý? tak, když chceš pořizovat disk, tak si musel vědět kolik stojej :)

pokud chceš bez přídavného napájení tak jedině 2,5" (nebo 1,8"), za 2000 Kč koupíš 320-500 GB

to že o něčem prohlásim že je drahý jak kurv*(jak všecko) neznamená že na to nemám :-) ...počítám se vším takže sem počítal s tim že tak 2000-3000 :-)

edit:tak mi sdělte svoje zkušenosti s externími harddisky :-) ..popř. poraďte značku... :-)

edit2:lol maj tam ledacos :D třeba disk za 30k i vejš ......nebo taky sem tam viděl jeden co vypadá jak topinkovač nebo mikrovlnka...lol i žehlička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já používám CoolerMaster XCraft 350 Lite, 3,5" černý + Samsung Spinpoint F1 HD103UJ - 1TB SATA II

Vyjde to levněj a navíc máš E-Satu, tzn. rychlejší než USB. USB3 disky jsou zatím drahé ( zatím je jen 1 myslím ).

Jinak tady máš nějaké do těch 2-3 tisíc :

WD My Book Essenti​al ​- 1TB

Samsung Story Statio​n HX​-DU010EB ​- 1TB

Samsung G3 Statio​n ​- 1TB, černá ​(black)

Seagate Expansi​on Externa​l ​- 1TB

WD My Book Elite ​- 1TB

btw teď tu nebudu, takže ti odpovím asi pozděj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v těch lincích je chyba...error :-) ale předpokládám že to jsou všecky 3,5" bohužel nemám místo kam bych píchnul adaptér :-X

Smůla,tento je vynikající a vlastním ho,neslyšitelný a bezproblémový.

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000RRQ&Search=samsung%20story%20station&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu