Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield Bad Company 2 Beta Problem nejde se přihlásit na svůj účet!!!


brians

Recommended Posts

Ahoj,

Potřebuji pomoc!

Včera jsem ještě hrál Battlefield Bad Company 2 betu večer a dneska jsem si chtěl znova zapařit, tak se v měnu hry chci přihlásit Login a po chvíli mi to napíše tuhle chybu:

Unable to Log in, Plase try again.

Co stím muže být prosimvás???

Funguje vám hra normálně nebo máte stejný problém???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;816911']Mě to dělá to samé' date=' taky by mě zajímalo, čím to je..[/quote']

Děkuji ti moc za odpověď alespoň nejsem sám, kdo má ještě ten samý problém? A nevíš náhodou od kolika to nefunguje?

Je to nějaký výpadek nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;816920']Výpadek to podle mě nebude..

Ale čím by to mohlo být' date=' to nevím..

Hru jsem stahoval, no, je to tak tři dny zpátky a už mi to nešlo..[/quote']

Ale já jsem včera jěště hrál a šlo mi to úplně bez problému a najedno dneska to nefunguje.

Jak píšeš tobě to už nešlo 3 dny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle dostupných informací oficiálně beta verze skončila 25.února včera už jsem se ani nepřihlásil na svůj účet.

Docela mě to naštvalo tuhle hru jsem hrál nejraději a už skončila tahle beta.

EA mohla její termín k ukončení protáhnou dejme tomu ještě o 14 dní, aby si jí odskoušelo více lidí, protože každým dnem narůstal počet zájemců o vyskoušení téhle hry.

Ale jenom 1 měsíc na vyskoušení je sakra hodně málo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsi ji měl tak rád tak není problém si 3.3 pořídit origo ... nevím proč by měla beta testování probíhat i po vydání plné verze ... o toho to byla beta aby se vychytali mouchy do plné verze ...a jak si spávně napsal BETA byla funkční do 25.2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám zájemců bylo spousta a většina to třeba ani nestihla vyskoušet a náhle už byla hra takhle hloupě ukončená a test trval jenom 30 dní co za takovou krátkou dobu dokážete stihnout?

Nahrál jsem max. 90 hodin a moje scoore bylo přes 1 000 000,- bodů a byl jsem na 1500 místě.

Teď už to vůbec nezjistím na jakém místě jsem se přesně umístil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beta tu byla, lidi měli možnost. Kdo ji nevyužil tak je to jeho blbost. 30 dní na vyzkoušení jedný mapy a modu je myslím až moc a popravdě už ta mapa lezla na nervy. Mimo jiné jaký jsi měl stats ti může být jedno, jak už to tady někdo psal tak v plné hře jedeš od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to sice přímo k tomu účtu, ale chcu se zeptat esi má single nějakej příběh , třeba jak COD ? díky

Děj to má. Teď jsem to dohrál, tak ti něco o tom řeknu.

Byl to jako mix Crysis, Commandos Strike Force a Call of Duty 6. Na Crysis se to teda podobalo až moc. Myslím co se týče zbraní, zvuků a některých vozidel. Jinak s tím rozbíjením zdí, no ze začátku se mi to líbilo, ale pak to omrzí a někdy to i zamrzí :D Prostě mohlo to být víc doladěné. Ale co bych tomu vytkl nejvíc, je doba hraní. Dnes jsem si to stáhl a teď jsem to dohrál. Čistá doba hraní tak 2,5 hodiny, což je fakt moc málo. Ale zase co jim vyčítat, když Battlefield je hlavně MP akce. U Bety jsem se bavil daleko víc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu