Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

windows 7 stahování


wii.master-er

Recommended Posts

Slyšel jsem že když si do windows 7 stáhneš něco nelegal. tak se to nahlásí žejo.

Já stejně nestahuju ale jen tak se ptám protože by mě to zajímlo a nwm jak se to pozná.

cože? :D Co to je za blbost. Nikdy jsem neslyšel otom, že by se to hlásilo a kdyžtak pomůže zamezení automatických aktualizací. Ale tohle se mi zdá blbost a i kdyby to hlásilo tak jako co? :D

PS: Sám Windows 7 mám a žádnou takovouhle blbost tu nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že jsi to jen pomotal.... někde tady jen bylo že plánujou vydat aktualizaci která by to dělala... Jen by se zatmavila obrazovka na chvíli a pak by tam bylo napsaný že máš pirátskou verzi.., nic víc... ale i já jsem kvůli tomu ted zrušil automatický stahováí aktualizí... radši... než o tom zjistím něco víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že jsi to jen pomotal.... někde tady jen bylo že plánujou vydat aktualizaci která by to dělala... Jen by se zatmavila obrazovka na chvíli a pak by tam bylo napsaný že máš pirátskou verzi.., nic víc... ale i já jsem kvůli tomu ted zrušil automatický stahováí aktualizí... radši... než o tom zjistím něco víc...

snad chapes,stahnes si aplikaci jko např nakej dobrej prehravac hudby* ktera je nelag. a jsi v ****** tk proto se ptam,aplikace jko gamemaker atd...

*priklad*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu