Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sdílení souborů PS3 <--> PC


ladislavczech

Otázka

Dobrý den, mám takový malý problém. Sdílim soubory mezi ps3 a pc pomocí PS3 media server ale problém je v tom, že rychlost přenosu je maximálně 1000kb/s. Mám to zařízené takto: Můj počítač je připojen bezdrátově k routeru vzdálenost mezi routerem a pc je cca 2 metry. Ps3 mám připojený také bezdrátově ale je od pc i routeru daleko asi 8 metrů a přez jednu zeď.

Je to asi pochopitelné, že mám jen max rychlost 1000kb/s ale chci si do ps3 poslat velké množství dat (15GB) a to bych s rychlostí 1MB/s asi nesnesl. Ptám se tedy pokud bych ps3 připojil k internetu přez kabel pc také přez kabel tak by rychlost měla být tak 20Mb/s a jestli ne tak jak to mám udělat abych tam ty data nacpal v nějakém rozumném čase děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
to ne, ale na tom poči bys ho chtěl, ne? :)

To je jasny tohle je jenom na chvilku na přenesení těch dat jinak to pak dám asi do normálu.

A už jsem to udělal přez ten router a jde to myslím že to jede tak 30Mb/s ale i to bohate stačí díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu