Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Fat,,,Zapinacie tlacitko chyba..


goniaaa

Recommended Posts

Som si kupoval to pspcko uz bez toho spustacieho tlacidla.Zapinala sa zapalkou kerou som potlacil zvysok toho tlacidla,,,lenze ked som ju pojical kamaradovi tak uz ani ten zvysok tam nebol...:bash:

A neviem ziadnym sposobom ju zapnut,,neviete my poradit ktore stych 4 kontoktov treba prepojit aby nabehla?

Ps: mozno tak pchat daku zeleznu chujovinu a este to aj skratuval :ziped::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

nepochopil jsem přesně co máš za problém ale myslím že stačí propojit nachvíly první dva z hora ale rači počkej než to někdo potvrdí

tady je kdyštak odkaz na nový vyp. ale je jich tam 10 ( asi pro jistotu ) :cheesygrin:

http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/4044-nahradni-3-polohovy-vypinac-power-pro-psp-baleni-10-kusu-142/

ale počkej co napíšou ostatní (rači):bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepochopil jsem přesně co máš za problém ale myslím že stačí propojit nachvíly první dva z hora ale rači počkej než to někdo potvrdí

tady je kdyštak odkaz na nový vyp. ale je jich tam 10 ( asi pro jistotu ) :cheesygrin:

http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/4044-nahradni-3-polohovy-vypinac-power-pro-psp-baleni-10-kusu-142/

ale počkej co napíšou ostatní (rači):bash:

To by to musel pájkovat na tu Power bordku ,doporučuju koupit celou novou ..

Pokud bys měl zájem můžu ti to opravit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by to musel pájkovat na tu Power bordku ,doporučuju koupit celou novou ..

Pokud bys měl zájem můžu ti to opravit ...

pdle mě to nemůžeš spájet na "tvrdo" protože to je jenom spínač to tlačitlko power proto se posouvá nahorů dolů. zatím co hold je vypínač...

je možný že se pletu ale teoreticky by mu stačilo vzít kus drátku a nachvíly ty dva kontakty přemostit a psp by se mělo zapnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pdle mě to nemůžeš spájet na "tvrdo" protože to je jenom spínač to tlačitlko power proto se posouvá nahorů dolů. zatím co hold je vypínač...

je možný že se pletu ale teoreticky by mu stačilo vzít kus drátku a nachvíly ty dva kontakty přemostit a psp by se mělo zapnout...

Je to zbytečný to zapínaní tě vyjde na něco kolem 300kč ... tuším

Ale pokud je šikovnej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu