Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Má cenu dokupovat HDD k xBox 360 Arcade?


Verxes

Otázka

Ahoj,

objednal jsem si verzi xBoxu Arcade, jelikož nebudu xko využívat k ničemu jinýmu než je hraní her (tím odpadají důvody, koupit si disk na hudbu a filmy) si , tak se chci zeptat, jestli se vyplatí kupovat k Arcade verzi nějaký HDD - můžu sehnat nějakej bazáč třeba starší 20GB za cca 400, nebo novější 120GB kolem 1100Kč, ale je to opravdu nutné?

Pokud to dobře chápu, tak hry se můžou na HDD instalovat, ale stejně musím mít v mechanice DVD kvůli ověření, tudíž si tím maximálně ušetřím pár dnů na životnosti mechaniky a možná že hlučnost a rychlost načítání her se zmenší, že?

Pak jsem tady objevil, že některé hry, které jsou na 2 DVD (jeden příklad za všechny je Forza 3), budou v Arcade verzi bez HDD trochu osekané, protože nemohu druhé DVD nainstalovat na HDD - je podobných her více? A je ještě nějaký důvod ke koupi HDD?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No podle toho kolik chceš hrát her, když nepotřebuješ hrát 5 her denně, tak ti 20 GB stačí, ale jestli jo tak si určitě kup nějakej větší, no ale aspoň ten 20 GB doporučuju.Jinak k xboxu by měl bejt HDD ne ?

Edit: Tak k arcade, aspoň na hrejte, není, no doporučuju koupit, už kvůli hlučnosti, xbox je fakt vysavač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já plánuju xBox využívat pouze svátečně, takže zahrát si tak 1 až 5 hodin týdně, ale k verzi Arcade HDD není - je tam pouze 512MB integrovaná paměť pro uložení pozic.

Každopádně uvidím jak to půjde bez HDD a pak se rozhodnu a možná přikoupím.

EDIT: A kolik zabírá nainstalovaná hra v průměru na disku? ono dát 400(20GB), nebo 1100(120GB), to už si člověk radši připlatí, do budoucna se možná bude hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No já plánuju xBox využívat pouze svátečně, takže zahrát si tak 1 až 5 hodin týdně, ale k verzi Arcade HDD není - je tam pouze 512MB integrovaná paměť pro uložení pozic.

Každopádně uvidím jak to půjde bez HDD a pak se rozhodnu a možná přikoupím.

Každej říka svátečně a pak u toho sedí furt :D No myslim,že aspoň ten 20Gb neni vubec spatna investice, kvuli hluku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nainstalována hra ma něco kolem 5-6 GB, ale poslední dobou se objevujou hry, ktere jsou na 2 DVD (třeba Forza 3), na jednom jsou tratě auta apod. a s druhým hrajes, takže jedno musíš mi nainstalovany na HDD, abys měl hru kompletni.

// Psal jsem z iTouche a nevsim jsem si toho :)

No, HDD doporučuju koupit, Xko bude dělat min hluku, min se zahrivat (dulezity u starších verzi) ... až se dostanu k PC, tak to dopisu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

20GB se nevyplatí... Za 400-500 máš 20GB a za 1000-1200 máš 120GB... Vidíš ten rozdíl v ceně za 1GB? V prvním případě te 1GB vyjde na 20Kč (v tom lepším případě), v tom druhém 1GB na 10Kč (v tom horším případě) - dvakrát levnější...

Mimochodem, je třeba si uvědomit, že "20GB" = 16GB a "120GB" = 110GB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

presne, 20 bych nebral, vejde se tam nainstalovana 1, mozna 2, nejsem si ted jistej. Na druhou stranu svatecni hrac tu 120 zdaleka nezaplni, tudiz prepocitani na cenu/GB neni relevantni. Jak rikam, jde spis o to, zda ti staci mit nainstalovanou jednu hru zaroven.

Kazdopadne HDD je NUTNOST!! Kvuli hluku pri harni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jestli si dobře pamatuji tak na 20 disku je volné 13.9 ,a hodně her má už přes 6giga takže se tam vejdou dvě.Na 120 je dostupných cca 107giga.Odhadem tam nainstaluješ tak 16 her +/- ještě zbude nějaké místo na hudbu. Dobrý kompromis je 60gb ale záleží za kolik by si jí sehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak teď trochu lituji, že jsem rovnou nekoupil ellite s 120GB v balení = nový 120GB HDD z aukra mě vyjde na cca 1200Kč (6 měs. záruka) , rozdíl mezi verzí arcade a ellite (na hrejte.cz) je asi 1340Kč, takže cca ušetřím 140Kč (takže nějaký 4 -7 piv :bash:).

Jsem čekal že xko dneska dorazí a otestuju ho bez HDD, ale pošta to od úterý, kdy ho vyexpedovali, nedokázala doručit :cry:

Takže beru tento, kdyby měl někdo zájem, má ještě 7 kousků:

http://www.aukro.cz/item925993832_hdd_120gb_pro_xbox_360_uplne_novy.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu