Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Folding Home


Dzunk

Recommended Posts

Cau lidi vy co mate ps3 tak co kdyby jsem založily nakej ten tým v tom programu v boji proti rakovině??? Myslim si že by měl bejt zajem nic vas to nestoji(jen troch uelektriny) a udelate tim jen dobrou vec treba kdyz dete do prace bo do skoly to nechat bezet a tak . Tak ho dyžtak něgdo kdo máte ps3 vytvořte ten tým dejte sem jeho číslo a až si ps3 budou kupoat pořád nový lidi k se k nám budou připojovat v boji proti rakovině . Ja bych se osobně připojil řekl sem sice už ne jednom foru že se dam k nim ale toto forum a lidi zde mam radš tak bych šel radši do místňáckýho týmu . Tak dyžtak písněte kdo byste chtěl a jestli bych mohl poprosit třeba narlizu ať ten tým založí . dík všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

ja jsem prikonetktenej k Czech National Team (taky znam jako CNT). nepocita samozrejme jen PS3ka, ale i notas a stolni komp. Takze kredity trochu vic naskakujou. Notas mam 2 jadro a grafiku o Nvidie a stolni je 4 jadro a tay Nvidia.

Jinak pro PC se ten program jmenuje - BOINC. nejznamejsim projektem je asi SETI@home (vice na: www.boinc.cz )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice pekne.. ale ted trochu paranoi..

Jak muzete vedet, na co se tak masivni vypocetni sila pouziva?

.. vite, ze plne vytizene PS3 zere celkem dost a je rozdil, pokud byste tu PS3 meli vypnutou a kdyz ji mate zaplou a jede na 100%? :D To pak na rakovinu prispejete nekolik desitek tisic rocne (vazne, server mi zere 10W, coz jsem si vypocital je cca 3000 za rok a PS3 mene jak 300W zrat nebude na plny vykon xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu