Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RapidShare BAN


oZZe

Otázka

Zdravim, mám dotaz za co mi muže rapidshare zablokovat učet. Předevčírem jsem s i totiž tady koupil učet,, a dneska když sem se chtěl přihlásit, tak mě rapidshare uvítal zprávou:

Notification

Fraud detected, Account 12808236: This Account has been locked by our Abuse-Team.

Učet, jsem nikomu nepujčoval, stahoval jsem jenom z jedné IP adresy. Jestli se tomu někomu už někdy stalo a ví proč, tak nechť se se mnou podělí :D

PS.: pokud by byl někdo ochotnej poci mi zformulovat anglickej email, ve kterym bych se zeptal na duvod zablokobání učtu byl bych vděčnej....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

napsal jsem ji:

Hello,

I have a problem with my account: Assasick (12808236). I bought my RS account yesterday .. and today it's saying "Notification

Fraud detected, Account assasick: This Account has been locked by our Abuse-Team.". Why is my account blocked?

Thanks for answer.

Assasick

...doufám, že odvedi brzo a učet mi odblokujou (nejlíp mi nahraděj i ušlí dny)...sem si zrovna dneska chtěl stáhnout butterfly effect....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak mi dneska odpovedeli tohle:

Hello,

this account was created with RapidPoints from an account which had been

stolen.

Therefore we had to close this account and the RapidPoints were returned to

the original account.

Please do not buy accounts anywhere else than from our website

(http://rapidshare.com/premium.html) or a verified reseller

(http://rapidshare.com/resellers.html).

Otherwise you never know whether an account was created legally or not.

Thank you for your understanding.

Best regards,

Koren

RapidShare Support

to znamená, že G3n3s!s je podle všeho podvodník, co prodává kradené účty. Takže radši pozor na něj. Jinak předpokládám, že neni žádná šance, aby mi učet odblokovali, že?

edit: sorry za double post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak mi dneska odpovedeli tohle:

to znamená, že G3n3s!s je podle všeho podvodník, co prodává kradené účty. Takže radši pozor na něj. Jinak předpokládám, že neni žádná šance, aby mi učet odblokovali, že?

Od Genesise sem dřív RS kupoval a vše v naprostým pořádku :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu