Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flash psp 2004


last joker

Otázka

zdravim vsechny

mam rpoblem,pred rokem sem koupil psp-2004

nechal sem si ho za 1000kč flashnout ale nedavno sem se v psp nak hrabal a nasel sem moznost UPGRADE :D to sem ale nevedel,ze kdyz upgraduju,budu mit zas offi firmware..ted mam verzi 5.50 a chtel bych si psp sam flashnout..na netu sem se docet,ze to neni tak tezky..nemoh by mi tedy nekdo zkusenej poradit jak na to a odkud vsechno stahnu apod?:) nejsem tech. tip a vy ste tu kazdej hrozne sikovnej :) piste sem nebo :arrow:ICQ 459-726-328

diky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

1. Mapa flasherů už neni a nebude

2. Ano jsem Pražák, ale flash už (radši) nedlělám

3. Přečti si topic pro začátečníky v mém podpisu --> máš tam možnosti jak flashnout PSP s flashnutelnou deskou. Pro tebe bude nejlepší si koupit upravenou baterku - pandora a upravenou kartu - mms si už uděláš doma přes pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cauvec vsichni flesl sem si psp a mam hroznej problem normalne sem to flesl tak jak mam stahl sem si softwer verzi 5.03 chipgen a jeste cosi co k tomu ma byt vsecko sem to nainstaloval pak jak uz sem to mel tak sem sformatoval pamnetovku stahl sem si god of war a dal sem ho do do psp pak sem to pustil a uplne v pohode to jela a pak sem vypl celi psp a od te doby mi to nejde spustit ty hry a pise mi to :the game could not be started.(80020321) nevite nekdo co s tim ?

prosim pomozte mi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cauvec vsichni flesl sem si psp a mam hroznej problem normalne sem to flesl tak jak mam stahl sem si softwer verzi 5.03 chipgen a jeste cosi co k tomu ma byt vsecko sem to nainstaloval pak jak uz sem to mel tak sem sformatoval pamnetovku stahl sem si god of war a dal sem ho do do psp pak sem to pustil a uplne v pohode to jela a pak sem vypl celi psp a od te doby mi to nejde spustit ty hry a pise mi to :the game could not be started.(80020321) nevite nekdo co s tim ?

prosim pomozte mi

Pokud kartu zformátuješ, tak smažeš ChickHEN i 5.03GEN z karty, takže je tam musíš znovu nahrát. Navíc, vždy po úplném vypnutí PSP je musíš znovu z karty aktivovat . není tos tálý flash, viz návod

Jak dlouho máš PSP? Pokud máš nově kupované a PSP si úplně vypnul, musíš nahodit ChickHEN a GEN znovu.

Koukni pod baterku na Date code.

Vždyť píše, že má 5.03....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu