Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Otázka!!


KOSScz

Recommended Posts

Ahoj. mam takovy problém. dostal jsem new pc s win7 a mam na něj zaruku. Mam ve vnitř 2gm ram což je pro mě a moje hry malo... a chtěl bych se zeptat jestli není něco co můžu připojit k pc pomoci usb abych nemusek otevirat krabici protože tam mám zaruku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš jedinou možnost (pokud nechceš přijít o záruku). Jít tam, kde si PC koupil a říci jim, že chceš přidat RAM - tu si u nich koupíš a za peníze ti ji tam naistalujou (klasická práce servisu) - takže zaplatíš třeba hodinovou sazbu technika - bude to pár stovek navíc, ale neztratíš záruku. To je tvá jediná možnost. Je to naprosto běžná věc.

Máš opravdu záruční pečeť na PC tzn záruka na komplet celé PC - nemáš náhodou záruku na jednotlivé komponenty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaruku na cely PC ?

co to je za PC ? /rad bych odpoved/

Mas tam pombu ? - to je neco, cimz servis zjisti ze jsi byl v pc, nalepka, nejakej hnus v hlavicce sroubu.

Helljumper a zuzkys maj pravdu. Ja osobne jsem se uz dlouho nesesel s tim, ze by PC bylo cely zaplombovany, aby poznali zasah do pocitace.

Pokud neni "plomba" na PC, tak si koupim ramky, otevru ho a nacpu a kdyby se neco po.ralo, tak je pred odnesenim do reklamace zase vyndam /jen pro jistotu/ a je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Nejspíše asi neexistuje zařízení ,které by zvýšilo Paměť ram pře USB..

Ale,jak už psaly ostatní ,tak si můžeš paměť Ram u prodejce zakoupit a po domluvě ti jí nainstaluje technik za poplatek a neztratíš záruku..

Nebo jí ztratit a nainstalovat si to sám..

(Kdyby něco takového existovalo ,tak by to bylo asi za stejnou cenu možná i vyšší než za co si můžeš koupit standardní interní paměť Ram)..

Např,ale některé tiskárny mají paměť Ram..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu