wurst Posted February 22, 2010 Report Posted February 22, 2010 Koupil jsem tenis Top Spin 3, ale ve hře nemůžu nastavit druhý ovladač, nejde navolit, u jiné hry namám problém, Top Spin druhý ovladač prostě nevidí, nemá někdo zkušenosti kde je problém díky za odpověď.... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.