Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

AvP a DX11


RodriguezTwiggy

Recommended Posts

Ahoj. Tuto hru hraji a je to fakt super..Hlavně za Predátora,ale za Alien jsem ještě nehrál takže to bude asi ještě lepší..

K to mu co si tu napsal.. Když jsem hru nainstaloval tak jsem to v pohodě rozjel,ale když jsem začal hrát pod člověkem/predátorem tak jak jsem začal střílet z rychlo pušky tak se mi zasekával obraz ,až jsem musel hru znova restartovat. Tak jsem z ovladačů Forceware 190.38 přeinstaloval na 196.21. Také jsem snížil rozlišení..

Ale ,dnes to ještě zkusím zvýšit jak to půjde na nových ovladačích..

A přes AvP DX11 mě to nejde spustit také. No taky mám Nvidia ,takže celkem logické,když to podporují jen grafické karty od ATI a ještě k tomu mám DirectX 9..

Takže fakt nevím jestli máš nejnovější ovladače od ATI a grafickou kartu která je podporuje? Tak to by snad fungovat mělo..?

"(nebo DirectX 11 podporují i karty od Nvidia?)"

Tak jsem nainstaloval DirectX 11 a stejně jsem to nespustil přes AvP DX11..Ale hra už jela na max rozlišení takže OK. A hra je SUPER.. Doporučuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Hraje tu někdo AvP pod dx11 ? Když to spustím v řežímu dx11 tak hra spadne. Ovladače mám nejnovější Caty. GPU : Asus 5850.

Snad poradíte, protože jsem na dx11 zvědavý...

Jestli by tě zajímalo, jak vypadá hra pod directx 11

Taky se mužeš podívat na tyhle videa z mého hlediska v tom zas, tak velký rozdíl není jestli je to dx9 nebo 11 je to pouze v detailu.

vyskoušel jsem obě varianty dx :cheesygrin:

http://www.youtube.com/watch?v=do_lOOB3aLc

Nebo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli by tě zajímalo, jak vypadá hra pod directx 11

Tak se mužš podívat na tyhle videa z mého hlediska v tom zas, tak velký rozdíl není jestli je to dx9 nebo 11 je to pouze v detailu.

vyskoušel jsem obě varianty dx :cheesygrin:

http://www.youtube.com/watch?v=do_lOOB3aLc

Nebo:

AvP x DX11 mám už týden dohrané... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AvP x DX11 mám už týden dohrané... :)

Teď před chvílí jsem to dohrál mám 100% dohranou hru za všechny 3 rasy.

Jinak po dokončení žádné bonusy nebo něco podobného už hra nenabízí?

Jestli ano já si toho zatím nevšiml.:cheesygrin:

Jinak si pořizuji origo hru kvůli multiplayeru ten je taky hodně fajn nevím proč, mě to tak hrozně baví hrát online ještě, že to jde pro více hráčů hrát takže mám z toho velkou radost.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď před chvílí jsem to dohrál mám 100% dohranou hru za všechny 3 rasy.

Jinak po dokončení žádné bonusy nebo něco podobného už hra nenabízí?

Jestli ano já si toho zatím nevšiml.:cheesygrin:

Jinak si pořizuji origo hru kvůli multiplayeru ten je taky hodně fajn nevím proč, mě to tak hrozně baví hrát online ještě, že to jde pro více hráčů hrát takže mám z toho velkou radost.:wohow:

Multiplayer jde hrá s crackem. Mě přestal bavit po chvíli. Pořád a jen to samé, zklamalo mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za jakou rasu je to podle vas nejzabavnejsi

Já nejraději hraji za predatora mě to sním prostě baví.

Na druhé místo bych umístil vetřelce za toho hraju, když není jiná možnost zase má výhodu, že má WH.

A v poslední řadě je mariňák, když mám bojovat proti predatorovi, tak mě dřiv dostane ještě než se otočim tak mě hned má. :cheesygrin:

To se většinou nedá.

Pokud by měl někdo zájem můžem domluvit online hru proti sobě nebo tak nějak. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu