Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na RemoteJoy na 5.50 GEN-D3


Typan Cz

Recommended Posts

Návod na Remotejoy na CFW 5.50 GEN-D3

- nevim jestli to funguje na ostatních FW, takže se mě na to neptejte, je to ozkoušený na tomhle

- budete potřebovat :

1) PSP s CFW 5.50 GEN-D3

2) tenhle balíček : http://www.edisk.cz/stahni/29757/RemoteJoy.rar_136.77KB.html

3) line-in kabel, vypadá asi takhle (má 3,5 mm jacky na obou stranách) :

kabel-3-5-mm-stereo-jack-samec-samec-3-m.jpg

POSTUP

1) rozbalte RAR

2) ve složce RemoteJoy je složka seplugins, její obsah si nakopírujte na kartu a pokud máte v PSP už jiné pluginy ( v souborech vsh.txt a game.txt už něco je), tak do nich přidejte řádek :

ms0:/seplugins/RemoteJoyLite.prx 1

3) jelikož je tohle náročná operace na PSP, tak vypněte pluginy (RemoteJoy vadí pluginy : noUMD, Hold a Dayviewer, ale nevadí mu pluginy: CXMB a Game Categories) a hlavně zapněte pluginy RemoteJoy ve VSH i v GAME

5) spustťe Správce Hardware

6) zaškrtněte Zobrazit skrytá zařízení

25442175.png

7) rozklikněte LibUSB-Win32 Devices a klikněte pravym tlačítkem na PSP Type B a potom Aktualizovat ovladač

76403464.png

8 ) zaškrtněte Instalovat ze seznamu či daného umístění

91458645.png

9) zaklikněte to co je na obrázku a zadejte cestu ke složce Driver kterou jste rozbalili z RARu

17331583.png

10) dejte dokončit

11) v ovládacích panelech si otevřete Zvuky a zvukovody a pustupujte podle obrázku

65388887.png

12) nastavte si tam největší hlasitost

13) aby to video nebylo přehnaně velký, otevřete si RemoteJoy_eng ve složce RemoteJoy, zmáčkněte ESC a postupujte podle obrázku

13335419.png

A potom jen připojte PSP do USB a line-in kabel do jacku (do modrého jacku, ten je pro line-in)

Důležité upozornění:

1) Nejdřív připojte PSP (s aktivovaným pluginem) k Pc a potom až instalujte ovladač

2) v PSP si nastavte hlastitost na MAX, jinak to nebude slyšet

Příjemné natáčení !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak moc potichu, že musim repráky dát na plno abych něco slyšel, ale je tam strašnej šum :D (a potom když mi někdo napsal na ICQ :D),

mě se ten zvuk nahrává přes mikrofon (nic jsem nenastavoval prostě zničeho nic...), takže to můžu i komentovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu