Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Čo nás ešte čaká v roku 2006?


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Njn, okolo GT4 bylo pořád spoustu řečí a nic. Krk bych za to nedal, že hra už je ve finální podobě, ale vzhledem k jejímu nepochybně špičkovému technickému zpracování a rozsáhlosti byla vyvýjena na plný výkon PSP a teď Plyphony Digital už jen čekají, až SONY oficiálně odemkne CPU clock. To by potom samozřejmě znamenalo, že s příchodem GT4 bychom se mohli dočkat plného výkonu PSP a nové baterie.

Toť ale jen můj skromný názor na věc (jiné vysvětlení na takové zpoždění mě nenapadá), takže mě nechytejte hned za slovo :lol: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, okolo GT4 bylo pořád spoustu řečí a nic. Krk bych za to nedal, že hra už je ve finální podobě, ale vzhledem k jejímu nepochybně špičkovému technickému zpracování a rozsáhlosti byla vyvýjena na plný výkon PSP a teď Plyphony Digital už jen čekají, až SONY oficiálně odemkne CPU clock. To by potom samozřejmě znamenalo, že s příchodem GT4 bychom se mohli dočkat plného výkonu PSP a nové baterie.

Toť ale jen můj skromný názor na věc (jiné vysvětlení na takové zpoždění mě nenapadá), takže mě nechytejte hned za slovo :lol: .

ale asi mas pravdu ale nikde nic ani vidu ani slechu :? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

párkrát sem hrál na ps2 gran turismo 4 a nevim co na tom všichni vidíte:D grafika nic-moc (spíš nic), na pc jsou lepší, rozsáhlejší a líp zpracovaný závody.. toca race driver 3, rFactor, live for speed, gt legends, gtr... ale je to můj vlastní názor (a nejen můj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

párkrát sem hrál na ps2 gran turismo 4 a nevim co na tom všichni vidíte:D grafika nic-moc (spíš nic), na pc jsou lepší, rozsáhlejší a líp zpracovaný závody.. toca race driver 3, rFactor, live for speed, gt legends, gtr... ale je to můj vlastní názor (a nejen můj)

Tak já hrál naposled GT2 ještě na PS a byla to bomba, proto se na to tak třesu :) . Jinak Toca Race driver je určitě super hra, proto ji mám i na PSP (na PC jsem ovšem hrál jen TRD 1), ale to je drobátko něco jinýho. Na GT se mě hrozně líbí, že začínáš s úplně obyčejným autem (autama) a to si postupně vylepšuješ až na komplet závodní speciál, což v jiné hře (které jsem hrál) není. V TRD sice je taky hodně aut a různých šampionátů, ale vždy sedneš už do hotovýho auta.

Jinak trailer je super, jen to datum vydání je v nedohlednu, pořád jenom spekulace a navíc na každém webu úplně jiné info :? .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jak tak koukám na trailer na psp tak se taky hodně těšim:D

nj pokud teda neni fake, zadny jiny trainer sem nevidel...

to je taky možný ale musíme být optimisti :lol:

No ja sem optimista ale fakt nevim, ale verim :) Ale i tak se na to tesim, bude to proste narez!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objevil sjem dalsi hru prosim vas nevite nekdo kdy vyjde?? je to DEAD TO RIGHTS vypadalo to velmi pekne.... videiko je na http://gameprotv.com/dead-to-rights-video-601.html

vypada to hooooodne krasne..pls kdy to vyjde :D :D..

jo a mimochodem mam stejn prispevek v tomhle threadu..chachaaaa :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu