Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

help please (Wii Modcip) specha...


muWme

Otázka

help prosim ja sem zrovna naletoval WIIKEY (mel by to bejt original kupovanej od prodejce z DE kterej je na ofic. strankach uvedenej jako distributor..) a nejede mi tam nic ani origo ani palene :-(((

vyzousel sem cca 6 her co sem vypalil na Verbatim DVD-R rychosti 4x ale i tak by meli jet aspon originaly ne?

EDIT: tak mi to nedalo a cip sem odpajel a originalky zase jedou.

kde je chybka? spatnej CIP ? nebo spatne pripajenej?

skusim ho tam vecer znovu pripajet ale jak vubec poznam ze ten WIIKEY jede??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ano vsechno beha a je to OK stal me cca 1300 i s postovnym i s sroubovakama

ja to kupoval tady: http://www.konsolenprofis.de na offic strankach je tahle firma uvedena jako prodejce..

no vzhledem k tomu ze sem ten cip 2x pajel a jednou odpajel tak to celkem slo.. jinak bych to mel hotove do hodinky... na webu je i navod v CZ na rozebrani... je to opravdu par sroubku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja vim, ale jiny video v CZ zanim neexistuje (myslim), tak si s toho vezmi to rozebirani a skladani a na Wiikay se koukni na ofico stranky ty prodejny, tam je to docela dobre vysvetleny..

Jeste me tak napadlo, jakou pajkou ji ten Wiikay pajel???

od boba : dole napravo pod tvym postem je moc pekne tlacitko a je na nem napsane edit ... plz pouzivej ho dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste se chci zeptat, jestli jsi si zkousel hry na Gamecube??? Stacej na t o normalni DVD, nebo musim kupovat ty 8cm? A taky jak hry na Wii vypalujes? Protoze tam je problem s oteviranim iso ve virtualni mechanice, tak jsem vypaloval v alcohol 120% rychlosti 2x, ale kdyz DVD vratim do mechaniky, tak mi ukazuje, ze je prazdny (u PS2 je to v pohode) ale zatim jem vypalil jednu hru a jeste cekam na chip, takze nemuzu odzkouset. Jak dlouho trvalo, nez to z Nemecka dorazilo? A taky me napadlo, jak je to u Wiikay s Fw? Nikde sem se o tom nic nedocetl. Vim ze sem votravnej, ale stasne me to chytlo a nemuzu myslet na nic jinyho, nez na tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ne ne GC hry sem nezkousel :-)) ani na to nemam cas :-)) vypaluju jen WIIckovy gamesy, navic nemam clasic controler :-)

Hry na WII vypalujuv NERU primo to ISO (ktera se ztahujou z webu) v Neru das vypalt IMAGE...

iso musi mit velikost 4 699 979

U Wiikey se da updatovat FW a to pres CD... ale zatim se to nedelal.. nemel jsem potrebu zatim mi vsechny hry fachaj .-)

jinak CIP dorazil cca po 8 dnech (vcetne vikendu) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja vim, ja mam i GC, ale neochipovany. Originalky z GC parim na Wii v pohode a klasik ovladac mam taky. Proste chci Wiikey vyuzit naplno, jen me zajimalo, jak to zvlada a jestli stacej klasicky 12cm DVD. A jak je to potom s oficialnim Fw od Nintenda? Dal se normalne updatuje, nebu uz se pokracuje jenom v updatovani Wiikey?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele ten region override - clovece pres seznam.cz pri hledani slova wiikey jsem nasel cz navod co se musi udelat, aby ti to slo s override ON ..

musis si stahnout naky maly bootcd iso, vypalit, bootnout z nej wii a potom tam vlozit wiikey dvd a vsecko potom facha..

jinak na konsole profis nabizej uz modchipovane wii ja do nej pujdu pac jsem anti talent :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu