Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

..právě jsem zjistil TYP flashe ...měl by to být iExtreme LT+ s podporou AP25 ...no tak uvidíme jestli tomu aktualizace DASHBOARD pomůže :) ...,neboli nestana se aktualizací DASHBOARD nic, ne? dík

Samozřejmě se nic nestane . Když máš LT + tak si můžeš dát rovnou nejnovější DB 12611 :

http://support.xbox.com/en-gb/pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx

nebo odtud :

http://www.uloz.to/6761895/2-0-12611-0-zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

..takový menší problém :( ..když dám na flasku složku (ve tvaru) SystemUpdate, tak se bohužel žádný UPDATE nestáhne... :( hldal jsem i v system seting, že bych tomu trochu "pomohl" ale taky nic ... opět díky za radu!

Některé flešky xbox nebere . Můžeš to i vypálit NEREM na CD RW .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak formátování pomohlo, tak jsem zvědav!! dík

...no update se povedl, ale bohužel na Alana Wake si asi budu muset nechat zajít chuť .. :( (opět : This disk i unreadable, clean the disk a soft cloth...restart the console.)..

..snad se jedině vrhnout na PATCH , ale na to asi ted nemám sílu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak formátování pomohlo, tak jsem zvědav!! dík

..snad se jedině vrhnout na PATCH , ale na to asi ted nemám sílu :(

Když máš flash LT + tak se nemusí vůbec patchovat . Teď už je příčinou jen špatně vypálené DVD . Na jaké medium pálíš ? Na stolním PC a nebo ntb ? Jestli na VERBATIM , tak je špatná vypalovačka a budeš si muset koupit novou ( na vyzkoušení by jsi to mohl zkusit vypálit někde jinde ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odchází ti vypalovačka . Někdy přestane fungovat vůbec , někdy se vypálení povede a někdy ne - vypalování na ntb je na tom nejhůř . Vypalovačky v ntb ( slimky ) jsou horší,než normální v stolním PC . Jestli máš možnost , tak raději vypaluj v stolním PC , nebo si k ntb poříď externí vypalovačku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarc chtěl sem se jenom zeptat stahl sem si mafii 2 mam tam 2 soubory DVD i iso, problem je v tom ze DVD ma 1kb a soubor iso 7.6GB a prece nebudu vypalovat 1kb na dvouvrstvé DVD+ a v druhém návodu kde se vypaluje na DVD- se vypaluje soubor ISO tak to chápu ze mam vypalovat na DVD- a nebo jak? Jinak predem děkuji za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den kamarádi.Prosím o pomoc.Mám Xbox 360 (4GbHDD) +Kinect. DB:12611 včera novou mechaniku,vypálil jsem hru na ImgBurn(DVD+RDL Verbatim),nechal zkontrolovat,vše OK.Dám do konzole a hotovo, hra se nespustí pouze logo Xboxu a hláška vložit CD s filmem.Prosím o radu co dělat aby to makalo? Díky za všechny nápady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den kamarádi.Prosím o pomoc.Mám Xbox 360 (4GbHDD) +Kinect. DB:12611 včera novou mechaniku,vypálil jsem hru na ImgBurn(DVD+RDL Verbatim),nechal zkontrolovat,vše OK.Dám do konzole a hotovo, hra se nespustí pouze logo Xboxu a hláška vložit CD s filmem.Prosím o radu co dělat aby to makalo? Díky za všechny nápady

Možná trochu blbá otázka . Máš vůbec flash ? Když máš slimko , tak asi nemáš xbox flashnutý . Tak jak chceš spustit vypálenou hru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To přesně nevím jestli mám flash jinak prosím o radu jak popřípadě Xbox flashnout předem moc a moc díky

Sám to nejspíš nezvládneš,když ani nevíš zda-li flash máš :lol:, jestli ti jedou jiné pálené hry tak flash máš jestli žádná hra tak nemáš (nejspíš) :D,tady na fóru v sekci bazar -> prodám,je plno zručných flasherů co ti to udělají za 500 a nepříjdeš o záruku :).

BTW: fw mechaniky jsem myslel v XBOXU ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu