Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak a 2. dvdcko vprdeli.

Stalo se to u 30% :( nesnášim xbox hry !

Podle toho co ti to dělá máš jasně v háji mechaniku u PC . Nezvládá vypalovat dvouvrstvé DVD , které jsou náročnější na vypalování . Jestli to vypaluješ na ntb tak tím spíš . Budeš si muset koupit novou vypalovačku a potom budeš moci vypalovat i na levná media bez problémů :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně špatná vypalovačka - hází to chybu při přechodu na druhou vrstvu . Obyčejné vypalování ještě zvládne . dvouvrstvé jsou náročnější na vypalování a na to už nemá . Kup si novou vypalovačku .

Hmmm tak dnes stejná chyba na nové LG vypalovačce,vypáleno +- 15 DVD a teď error :(

Ještě doplním že poprvé pálím na verbatiny,před tím vše OK na emtecách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ktory je to model, ked pises iba "ze na novej"?

LG GH22NS30

v uvozovkách nová,protože jsem teď asi půl roku neměl zaplý komp a před tím vypálil jen těch pár emteců ....,zřejmě budu muset koupit další,zkoušel jsem decrypter i imgburn a stejná chyba :(

tak nakonec se chytl dvd decrypter,ale musím pálit rychlosti 1 při 2 už to hodilo u druhého DVD error a 2,4 je nemyslitelné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Cau chci se jen zeptat jestli tahle mechanika bude v poho na vypalovani? http://shop.softcom.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=80196&stiplname=lg-gp08nu20-dual-externi-slim-usb-retail-bila nebo jakou externi byste doporucili do 1000,-

Je to už starší typ ( nejnovější jsou GP08NU10 nebo GP08LU10 ) ,ale do 1000 jinou neseženeš - vyhovovat ale bude také ..

Lepší a levnější řešení je vypalování na stolním PC - GH22LS30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam dvě otázky.První jestli je nějak možné poznat jestli moje mechanika ve stolnim pc dokáže vypalovat dvouvrstvé dvd. Jediný co vim že zvládá číst dvouvrstvý ale nevim jestli vypalovat. A druhá: stahnul sem NBA 2K10 a mam tam soubor .dvd a rar. A když ten rar extrahuju tak tam mam 3 složky(VIDEO_TS,AUDIO_TS A SYSTEM UPDATE) jak to mám tedy vypálit? Předem díky za odpověd :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesný název vypalovačky právě že nevim ale je stará tak max 1,5 roku víc ne. Ok takže když mam v jedny složce soubor .dvd a rar tak mam vypalit akorat .dvd a ono se to vypalí? Jinak díky moc :-D

Ne musíš tam mít *.iso a *.dvd, pak v programu ImgBurn zvolíš dvd a vypálíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to mam teda vypálit když tam mam jenom to rar a dvd?

Ten soubor co tu píšeš, že je rar je už ISO jen ti to ukazuje že je to rar, popřípadě si to zkontroluj když klikneš levým tlačítkem a dáš vlastnosti a tam by to mělo být napsáno. V programu ImgBurn jen vybereš soubor .dvd a vypálíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Můžete mi prosím poradit extérní vypalovačku, která zvládne vypalovat i na levnější dvouvrstvý dvd typu Emtec, Maxvell..? Jen ty co máte vyzkoušený, mám už druhou a při vypalování na druhou vrstvu mi to háže chybu. Sice na Verbatim vypaluje bez problémů, ale když to jde i levněji.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wave je ochrana u her . Záleží na tom , jaký máš FW flashe . Pokud máš starý flash , který nezvládne hru PES která má wave 6 , tak hru nespustíš ( iso musíš patchovat na nižší wave podle FW flashe ). Takže v první řadě potřebuješ vědět , jaký máš FW flashe . Dále jaký máš DB , jak kvalitní máš vypalovačku a na jaká media vypaluješ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu