Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DB : Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jaký máš

FW flashe normálně nezjistíš - měl by ti to říct ten od koho jsi xko koupil . Dá se to zkusmo zjistit podle toho jakou hru neopatchovanou spustíš . Podle toho budeš muset případně iso patchovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvil jsem konkretně o tom wave! Už jsem to projížděl dělal jsem to vše podle návodů a nevím no.

Jak konkrétně o wave? Ptal jsi se co to je, pro odpověď se stačilo mrknout do topicu pro začátečníky! Navíc bys tam i našel, jakým způsobem zjistit verzi iX.

Pokud jde jen o wave, dá se to i když ne uplně 100% odvodit i z data, kdy flash byl dělanej, případně pokud je to novější Xko i podle data výroby - už 1.61 iX, kterej je starej přes 1 rok dokáže přehrát nejnovější wave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypálil jsem TDU 2 podle navodu na dvd Emtec rychlostí 2x, ale když dam dvd do xboxu tak se sice načte, xbox dokonce zobrazí že se jedná o tdu 2, ale když se hra spusti tak se to chvilku načítá a pak mě to hodí zpátky do dashboardu.

jinak fw mam lt+ a ten predposledni dash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co tvrdíš neni pravda.

Používám Emtec už přez rok a nemám s nimi žádnej problém...

Jak komu - stačí slabší vypalovačka a už to na nich nechodí . Je na ně poslední dobou dost stížností . Možná to je také tím , že už jsou xboxy starší a mechanika v xboxu už také nečte jako nová .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Chtěl bych se zeptat. Vypaluji hry už dlouho,ale najednou mi to nejde. Mechaniku na vypalování mám furt stejnou. Po dokončeném vypalování jsem zjistil,že se mi vždy nevypálí začatek DvD.. nebo někde vynechá. Pálil jsem v CLoneCd.. zkusil jsem i Imgburn a v něm,když jsem nastavil rychlost na 2x automaticky při zahájení vypalování se rychlost změnila na 4x.. Myslíte,že je to mechanikou,kterou vypaluji ? Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Chtěl bych se zeptat. Vypaluji hry už dlouho,ale najednou mi to nejde. Mechaniku na vypalování mám furt stejnou. Po dokončeném vypalování jsem zjistil,že se mi vždy nevypálí začatek DvD.. nebo někde vynechá. Pálil jsem v CLoneCd.. zkusil jsem i Imgburn a v něm,když jsem nastavil rychlost na 2x automaticky při zahájení vypalování se rychlost změnila na 4x.. Myslíte,že je to mechanikou,kterou vypaluji ? Děkuji za odpovědi

Ano - vypadá to , že mechanika dosloužila . Budeš si muset koupit novou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Dneska jsem si stahnul RE 5, vypalil rychlosti 2,4 na Verbatim +r dl, ale po 5 minutách hraní mi při načítání vyskočí hláška the disk is unreadible. UZ Fakt nevim co s tim PLS poradte.

VERBATIM jsou nejkvalitnější - když ti to nejde ani na nich , tak jedině koupit novou vypalovačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si stahnul RE 5, vypalil rychlosti 2,4 na Verbatim +r dl, ale po 5 minutách hraní mi při načítání vyskočí hláška the disk is unreadible. UZ Fakt nevim co s tim PLS poradte.

Jo to semi taky stalo.ale narazíš i na špatný dvd media u verbatimu.jinak doporučuju i maxell..pokud tito vypálilo v pohodě.řešil bych to uložením na HDD na xku.a nebo na usb flash disku..a máš bez starostí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

bb826b4192.jpg

Dnes mi to hodilo tuhle chybu. Vypaloval jsem normálně na Verbatim a vždycky bez problému. Ale když jsem si koupil dvd Maxell a začal vypalovat, pokaždé to hodí v cca 30% tuhle chybu. Proto jsem raději zkusil ještě updatovat driver mechaniky, ale nepomohlo to. Mechanika je 4 roky stará. Takže poraďte, je to mechanikou a nebo dvd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest drunkys
bb826b4192.jpg

Dnes mi to hodilo tuhle chybu. Vypaloval jsem normálně na Verbatim a vždycky bez problému. Ale když jsem si koupil dvd Maxell a začal vypalovat, pokaždé to hodí v cca 30% tuhle chybu. Proto jsem raději zkusil ještě updatovat driver mechaniky, ale nepomohlo to. Mechanika je 4 roky stará. Takže poraďte, je to mechanikou a nebo dvd?

máš už blbou vypalovačku!tyhle média jsou dobrý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bb826b4192.jpg

Dnes mi to hodilo tuhle chybu. Vypaloval jsem normálně na Verbatim a vždycky bez problému. Ale když jsem si koupil dvd Maxell a začal vypalovat, pokaždé to hodí v cca 30% tuhle chybu. Proto jsem raději zkusil ještě updatovat driver mechaniky, ale nepomohlo to. Mechanika je 4 roky stará. Takže poraďte, je to mechanikou a nebo dvd?

Vypalovačka mi začala dělat to samé ,už odchazí je stará..

Zkoušel sem i aktualizovat FW vypalovačky , jiný kabel , jiná media , jiný program ,ale pořád nějaká chybka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu