Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

Před dvěma dny jsem vypaloval na Verbatim a v pohodě. Nemyslím si, že by mi odcházela, ale dělá mi to u maxellek. Nechce je někdo ode mne koupit, mě jsou teď na prd, když na ně nic nevypálím.

Ta vypalovačka už je stará a opravdu už levnější media nezvládne . Není to jen MAXELLKAMA - dělalo by ti to u jakýchkoli jiných než VERBATIM , které jsou nejkvalitnější . Takže musíš buď dále vypalovat jen na VERBATIM ( s tím že po čase to nepůjde ani na ně ) a nebo si rovnou koupit novou vypalovačku a potom ty MAXELL můžeš bez problémů používat . Ta investice do nové vypalovačky ( nejlépe tuto GH22NP20 ) se ti vyplatí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ta vypalovačka už je stará a opravdu už levnější media nezvládne . Není to jen MAXELLKAMA - dělalo by ti to u jakýchkoli jiných než VERBATIM , které jsou nejkvalitnější . Takže musíš buď dále vypalovat jen na VERBATIM ( s tím že po čase to nepůjde ani na ně ) a nebo si rovnou koupit novou vypalovačku a potom ty MAXELL můžeš bez problémů používat . Ta investice do nové vypalovačky ( nejlépe tuto GH22NP20 ) se ti vyplatí .

http://www.alza.cz/lg-gh22ns40-sata-cerna-black-d107679.htm

Budu taky pořizovat, ale slyšel sem, že když načítá dvd tak "chrochtá" a někdy je pomalejší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.alza.cz/lg-gh22ns40-sata-cerna-black-d107679.htm

Budu taky pořizovat, ale slyšel sem, že když načítá dvd tak "chrochtá" a někdy je pomalejší

Můžeš tomu věřit ? Aby to nebylo jen " jedna paní povídala " . Vypalovačky LG jsou nejlepší . Záleží na tom , jaké máš zapojení . Podle toho obrázku potřebuje tu GH22NP20 - protože má zapojení ATA .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš tomu věřit ? Aby to nebylo jen " jedna paní povídala " . Vypalovačky LG jsou nejlepší . Záleží na tom , jaké máš zapojení . Podle toho obrázku potřebuje tu GH22NP20 - protože má zapojení ATA .

Že nejlepší to bych zrovna netvrdil :) najdou se i lepší

Koupím a vyzkouším :)

//Tedka už se dělají všechny vypalovačky se SATA (ATA) konektorem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych se zeptat mám od kámoše půjčenou hru na DVD+R DL jestli jí můžu překopírovat nebo musím dát do -.iso a pak vypálit?

Když použiješ na kopírování jakýkoli program , tak v podstatě stejně vytvoříš .iso a pak vypálíš . Takže nejlépe ImgBurnem vytvořit obraz disku ( iso ) a pak vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím mám dotaz,

po vypálení img burg. mi to při provádění veryfi napíše :

xbox nepřečte.

je chyba ve vypalovačce na ntb, nebo mám něco špatně nastavené..:)

Já funkci verify v ImgBurnu nepoužívám a vše mi funguje . Zkoušel jsi to spustit v xboxu ?

Pokud to spustit nepůjde , tak je chyba ve vypálení . Jak stará ta vypalovačka je ? Na ntb se vesměs vypaluje špatně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypalovačka je stará tak 2-3 roky

zatím jsem nevypálil ani jednu hru , 4dvd v ....

v x boxu jsem to zkoušel a píše open try

nic vic

Vypalovačka je na 90% procent vadná ...

ono vypalovačky(mechaniky) průměrně vydržím kolem 2roků, jestě k tomu v ntb..

//doporučuju koupit externí vypalovačku do USB :)

slušná se dá koupit okolo 1000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypalovačka je stará tak 2-3 roky zatím jsem nevypálil ani jednu hru , 4dvd v ....v x boxu jsem to zkoušel a píše open try nic vic

Jestli máš možnost , tak raději vypalovat na stolním PC a nebo koupit novou externí vypalovačku , jak ti radí DyTik . Na jaká DVD jsi vypaloval ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš možnost , tak raději vypalovat na stolním PC a nebo koupit novou externí vypalovačku , jak ti radí DyTik . Na jaká DVD jsi vypaloval ?

vypaloval na verbatim+DL

ale vypálilo se i bez funkce veryfi, ale x box to nepřečte, není možné že to mám blbě pathnuté?

jak a čím správně pathovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypaloval na verbatim+DL , ale vypálilo se i bez funkce veryfi, ale x box to nepřečte, není možné že to mám blbě pathnuté?

jak a čím správně pathovat.

Podle toho jaký máš v xboxu FW flashe . To jsi nám vůbec nenapsal . Jestli máš starý flash a je to nová hra , tak ti to samozřejmě nemůže jít i kdyby to bylo dobře vypálené . Napiš o jakou hru se jedná a jaký máš flash !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho jaký máš v xboxu FW flashe . To jsi nám vůbec nenapsal . Jestli máš starý flash a je to nová hra , tak ti to samozřejmě nemůže jít i kdyby to bylo dobře vypálené . Napiš o jakou hru se jedná a jaký máš flash !!

tak to nevím jaký mam flash, nechal jsem flashovat 02/2010 u kanalizatora

Jak to zjistim jaký mam flash? hry jsem zkoušel 2x Homefront, a The simpsons.

ani jedna nic vypalovačka se zdá ok. ale asi nebude jak všichni pišete,.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsi nechával flashovat v únoru 2010 , tak máš FW flashe LT a nemusíš nic patchovat . Máš nainstalovaný dashboard 12625 ?

Jestli ano , tak je to jedině vypalovačkou . The simpsons ani nepotřebuje DB 12625 , takže je to opravdu jedině vypalovačkou a už nic jiného neřeš !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsi nechával flashovat v únoru 2010 , tak máš FW flashe LT a nemusíš nic patchovat . Máš nainstalovaný dashboard 12625 ?

Jestli ano , tak je to jedině vypalovačkou . The simpsons ani nepotřebuje DB 12625 , takže je to opravdu jedině vypalovačkou a už nic jiného neřeš !!

OK. dík:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím klikněte mi na tento odkaz je to hra a třeba Vás začne bavit a zároven mi tím pomůžete Všem díky moc.

http://apps.facebook.com/herolegend/?ftype=flyfish&uid=100001846892713

Tak tohle už je vrchol . Kam všude to ještě napíšeš ? To už by si zasloužilo červenou kartu . Co vy na to , admini ?

Díky za zásah ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mohli byste mi poradit v čem je u mně chyba? Mám flashnutý xbox iXtreme LT+ v1.1, ale žádná hra mi na něm nejede. Chvíli se vypálený disk vždy jen načítá (reading) a pak se ukáže open tray.

Používám DVD+R DL Verbatim. Vypaluji přes ImgBurn 2.5.5.0. Iso soubory jsem zkontrolovala přes abgx360 GUI, vše zeleně a region free. Vypaluji dvd soubory a nastavuji rychlost 2.4x. Během vypalování se objeví tyto dvě varování:

SPTD can have a detrimental effect on drive performance.

Write Speed Miscompare! - Wanted: 3,324 KB/s (2.4x), Got: 5,412 KB/s (4x)

Vypalování nicméně proběhne úspěšně. V čem je zakopaný pes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušela jsi nějaké jiné vypálené hry z jiného zdroje , než tebou nyní vypálené ? Pokud nejdou žádné , tak je vadná mechanika v xboxu . Pokud ano , tak máš špatnou vypalovačku v PC . Tu hlášku " SPTD can have a detrimental effect on drive performance." mi to ukazuje také - nic to ale neznamená - vypaluji perfektně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nezkoušela. Bohužel neznám nikoho v okolí, kdo by měl vůbec xbox natož flashnutý. :D Zkusím napsat kamarádovi z Moravy, jestli by mi něco poslal na zkoušku. Jen ještě dotaz kdyby tedy byla vadná mechanika v xboxu - originál hry by šly spustit normálně? Protože s těmi žádný problém nemám. A kdyby by byla vadná vypalovačka - fungovaly by na ní vypálená dvd pro ps2 normálně? Protože ty jsou taky ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti fungují originálky , tak je asi mechanika v xboxu v pořádku . Vypalovačka v PC ale nemusí být dobrá přestože ti jdou vypalovat hry na PS 2 normálně , protože se vypalují na normální DVD . Vypalování na dvouvrstvé DVD je o hodně náročnější na kvalitu vypalovačky . Jak je ta vypalovačka stará a je to v ntb a nebo stolní PC ? Zkusit to s jinými vypálenými DVD odjinud by bylo nejlepší řešení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu