Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

Je ve stolním PC asi rok a půl stará Samsung. Zkoušela jsem ještě to vypálené DVD zkontrolovat abgx360 GUI a vyházelo to errory tak to vypadá na tu vypalovačku. Objednala jsem si tedy novou - LG GH22NS tak snad se to tím spraví. Hlavně doufám, že to není tím, že se s Imgburn hádá nějaký jiný hardware či software v pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je ve stolním PC asi rok a půl stará Samsung. Zkoušela jsem ještě to vypálené DVD zkontrolovat abgx360 GUI a vyházelo to errory tak to vypadá na tu vypalovačku. Objednala jsem si tedy novou - LG GH22NS tak snad se to tím spraví. Hlavně doufám, že to není tím, že se s Imgburn hádá nějaký jiný hardware či software v pc.

Ta vypalovačka , co jsi si objednala je výborná - také bych ji doporučil . Když budeš mít tuto novou vypalovačku , tak můžeš bez problémů vypalovat na tyto media za 13 Kč :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514500600000010N0&Search=dvd%20maxell&SearchType=1

Já je také používám a z těch levnějších jsou nejlepší .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Dobry den,

potreboval bych poradit. Hry vypaluju klasicky a nikdy jsem nemel problem, vypaluju na verbatimky...prevedu na wave 3, vypalim v clonecd nebo imgburn (mam nastaveny dle obrazku tady ve foru), ale ted pri vypalovani Dirt 3 jsem se poprve setkal s problemem. Vypalovani normalne bez chyb probehne (i v clone,imgburn, dvd decrypter), jenze na dvd se nic nevypali...kdyz jej dam do xka, tak jen probehne reading a nasledne vyskoci moznost open tray..po zpetnem vlozeni do pc mi to treba v imgburn ukazuje ze disc is empty..jediny duvod co me napada, je ze odchazi vypalovacka...ale prijde mi divny ze vse projede vypalenim jako vzdy...nevite o co by mohlo jit? dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde najdu ten soubor .dvd vytvořený z abgx360?

Stáhnul sem si Fight night champion a extrahoval.

Po vyextrahování vznikli 2věci:soubor DVD který má 1Kb,winrararchiv který má 7,6GB(obsahuje složku SystemUpdate,Video_TS,Audio_TS

Když spustím abgx360 tak mi to najde ten rar jak má přes 7GB.

Tak sem to dal a neco se tam dělalo ale ted nwm jak dál :( poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde najdu ten soubor .dvd vytvořený z abgx360?

Stáhnul sem si Fight night champion a extrahoval.

Po vyextrahování vznikli 2věci:soubor DVD který má 1Kb,winrararchiv který má 7,6GB(obsahuje složku SystemUpdate,Video_TS,Audio_TS

Když spustím abgx360 tak mi to najde ten rar jak má přes 7GB.

Tak sem to dal a neco se tam dělalo ale ted nwm jak dál :( poradte

Máš to jen špatně označené příponami . Ten soubor .rar po vyextrahování winrarem má mít už příponu . iso . To se potom kontroluje v ABGX :

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

Když to budeš mít v pořádku , tak to můžeš vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čaute, tak jsem si včera vypálil tuhle skvělou pařbu, ale nejede mi stejně jako COD Black Ops :-/ Při spuštění si xbox žádá update dashboardu, do čehož se mi vůbec nechce, protože už jsem asi udělal blbost, že jsem updatoval na již zmíněnou verzi dashboardu, nemyslíte?? Nebo by to mohlo být tím, že hru patchuju přes wawe-patcher?? Nevypaloval jsem hru na x-ko ani nepamatuju a teď tohle :-/ Doma jen poslední 3 DVD, tak snad aspoň jedno vyjde... Díkec moc za rady! Snad má někdo stejnej problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, tak jsem si včera vypálil tuhle skvělou pařbu, ale nejede mi stejně jako COD Black Ops :-/ Při spuštění si xbox žádá update dashboardu, do čehož se mi vůbec nechce, protože už jsem asi udělal blbost, že jsem updatoval na již zmíněnou verzi dashboardu, nemyslíte?? Nebo by to mohlo být tím, že hru patchuju přes wawe-patcher?? Nevypaloval jsem hru na x-ko ani nepamatuju a teď tohle :-/ Doma jen poslední 3 DVD, tak snad aspoň jedno vyjde... Díkec moc za rady! Snad má někdo stejnej problém....

Už jsi dostal odpověď - v jednom topicu to stačí !!! Nevím proč to píšete do tolika - to si myslíš , že dostaneš lépe odpověď ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připomínám ,že do prvního postu jsem přidal nové informace !

Nedaří se Vám vypalit hru ?

Vypalujte na DVD + R DL !

Vypalujte pouze soubor .dvd vytvořený z abgx360 !

Vypalujte co nejmenší rychlostí !

Vyhněte se vypalovaní na NTB ,slim vypalovačkám !

1.) Aktualizujte firmaware vaší DvD vypalovačky

2.) Vyčistěte laser vypalovačky ručně nebo pomocí čistící sady

3.) Vyzkoušejte všechny rychlosti vypalovaní

4.) Vyzkoušejte vypalovat na jiná DvD média

Pokud tohle nepomůžete ,je načase koupit novou vypalovačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, nechcu spamovat ,ale nikde sem se nedocetl odpovedi na moji chybu,zkousel sem vypalit tri hry (vsechny byly v ABX OK)ve trech programech a jednu hru i na jinem PC jestli nemam nahodou spatnou vypalovacku. Vzdy po vypaleni,ktere trva cca 35-45 min.,je na DVD jen zapsaneho 5.3MB nebo kolem 60MB? nevite kde muze byt chyba, vypaloval jsem podle navodu(pres IMGburn,CloneCD,DVD descyper),dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste vypalovani vpohode,zadnou chybu to nepise ,ale kdyz se to vypali tak se akorat na DVD vytvori 2 popripade 3 slozky AUDIO_TS,VIDEO_TS,a u nekterych her system update , a dalsi soubory jsou jen ve VIDEO_TS a system update,slozka AUDIO_TS je vzdy prazdna

to se ti vytvoří vždy...

Nejspíš nevypaluješ .dvd soubor ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

čus....sem uplnej amatér takže potřebuju trochu poradit,stáhnul jsem dirt 3 iso,projel sem to tim abgx360 a ten soubor dvd ,co mi to udělalo má 31kb.....asi trochu blbost ne??? díky za rady,jak na to správně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus....sem uplnej amatér takže potřebuju trochu poradit,stáhnul jsem dirt 3 iso,projel sem to tim abgx360 a ten soubor dvd ,co mi to udělalo má 31kb.....asi trochu blbost ne??? díky za rady,jak na to správně

I když zadáš při vypalování v ImgBurnu soubor .dvd tak v podstatě vypaluješ to .iso - proto musí být ve stejné složce . Soubor .dvd je jen řídící soubor pro vypalovačku - kdy má přejít s vypalováním na druhou vrstvu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu