Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

čau lidi, jak je možné, že mi jede COD: Blackops a MW2, ale nejede mi Halo: Reach a Fable 3? Naposledy jsem flashoval kvůli wave6, používám activate iso a všechno běží. Díky

Tyto hry mají také ochranu AP25 a musí se opatchovat v ABGX nastavením autofix na level 3 . ABGX už ale obsahuje nové patche na FW flashe 1.9 . Takže jestli jsi je patchoval nyní a máš starší flash , tak tyto hry ani opatchováním na starém FW nerozjedeš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, chci se zeptat, jak mam vypalit hra jako treba Forza, kdyz se mi na jedno DVD nevejdou, jde to rozdelit na vice DVD jako u PC her?

FORZA už je ale sama o sobě rozdělená na více DVD . V xboxu se druhé DVD instaluje na HDD a při hraní musí být v mechanice DVD jedna .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak poznám verzi flashe na xboxu??a

Zdravím s novím problémem,koupil jsem si xbox s flashem,vypálil si podle návodu přes Imageburn hru Assassins creed:Brotherhood,a nejde mi spustit,chce to po mě jen play video,a pak mi to loupne obrazovku ,kde se přehrávají filmy,tak vás pěkně prosím o radu děkuju pěkně =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuju za odpověď,a jak zjistim ten FW co tam mám?

Záleží také na tom jaký máš DB - je třeba aby jsi měl 12625 ( jaký máš ? )

1. zeptáš se toho od koho jsi xbox koupil

2. Podle data kdy byl flash dělán

3. Budeš zkoušet spouštět hry s různou wave :

FW 1.4 a 1.5 - wave 2

FW 1.51 a 1.6 – wave 3

FW 1.61 a vyšší všechny wave

FW LT + spustí i hry s ochranou AP25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravim, mám jednu otázku. Předem se omlouvám pokud už zde na foru zodpovězená je, nikde jsem to nenašel. Mám vypálenou hru Mafia 2 a všechno doposud běhalo normálně a bez problémů!! Ale najednou se v jednom místě hra zasekne a dál nejde, vypáleno mám v imgburnu. Myslíte si že hra je špatně vypálená a nebo mám staženou špatnou verzi?? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Protože flashnutá mechanika v XBOXu je velmi citlivá na kvalitu záznamu a média, takže pokud má dotyčný méně kvaltiní nebo starší vypalovačku, měl by vypalovat na Verbatim, protože jsou nejkvalitnější. Pochopitelně že mohou a často fungují i levnější media, jde hlavně o dobrou kombinaci media a vypalovačky tak, aby bylo DVD bez problémů čitlené v Xku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele když jsou hry jako je L.A. Noire na dve dvd tak na 4gb xboxu si je nezahraju? 2he dvd zabira 3.57gb

Zahraješ, ale nenainstaluješ ji na HDD. Kup nějaké HDD 20GB nebo větší.

PS: Příspěvek od tora mi to neukázalo, nějaké divné, až když jsem přispěl svým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, taky pálím na Emteky ale nenačte mi to v Xku ani jednu hru. Hlásí to po pár sekundách načítání CLEAN DISK a RESTART CONSOLE. Pálím na LG GSA H24N na stolním PC rychlostí 2,4. Mám flash LT+1.91 a DB 12625. Zkouším hru například Fighter Ungaged na Kinect, stáhnutá z cz-torrentu a projetá přes ABGX levelem 3. Vyčetl jsem co bych ještě mohl zkusit:

-update fw vypalovačky,

-pálit nižší rychlostí,

-odinstalovat Daemon tools,

-pálit na Verbatim,

-zkusit čistící sadu na vypalovačku,

-popřípadě koupit novou vypalovačku (??jaký je nej model)

Poraďte mi prosím co by ještě šlo udělat než koupím novou vypalovačku a nebo co je zbytečné dělat.

Všem moc děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše co píšeš nepomáhá - už se zkoušelo nové FW , vyčištění ,nižší rychlostí než 2,4 to už také nemá cenu . Odinstalování Daemona je zbytečnost . V některých případech pomůže vypalování na VERBATIM - to je rada dobrá . Jestli to je ale vypalovačkou , což zjistíš jednoduše tím že to zkusíš vypálit jinde a nebo si vypůjčíš funkční vypálené DVD , tak investice do nové vypalovačky se vyplatí . Potom můžeš vypalovat i na levnější DVD . Doporučuji tyto :

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514000000000010N0&utm_source=XMLfeed&utm_medium=ppc&utm_campaign=M%E9dia&utm_term=Maxell+DVD%2BR+DL+8x%2C+25ks+-+spindl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu