Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

no zjistil sem si ze vlastne ani neexistuji.. kazdopadne,rw-rewritable jak by se pak jinak oznacilo prepisovatelny? kdyby to nemelo jiny oznaceni tak to muzou prodejci celkem lehce vyuzit k dojeni a podvodu zakazniku.Sam doma prepisovatelne disky od vice vyrobcu mam a nikde neni jina znamka prepisovani nez rw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ty maxell nemaji az takovou kvalitu,navic 320 kc za 25 disku je celkem premrstena cena od vyrobce co stoji v pozadi verbatim,navic kdyz u vic uzivatelu az polovina nefunkcni na xbox(asi jak ktera mechanika,obecne ale sou shit vsechny)..u nas v pohode v kamennem obchode sezenu za 200 verbatimky 10 ks a mam zaruku ze vsechny pouziju.

Edit:sry,mela to byt reakce :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty maxell nemaji az takovou kvalitu,navic 320 kc za 25 disku je celkem premrstena cena od vyrobce co stoji v pozadi verbatim,navic kdyz u vic uzivatelu az polovina nefunkcni na xbox(asi jak ktera mechanika,obecne ale sou shit vsechny)..u nas v pohode v kamennem obchode sezenu za 200 verbatimky 10 ks a mam zaruku ze vsechny pouziju.

Co to tady plácáš za nesmysly ??? Asi neumíš počítat , když tvrdíš že 320 kč za 25 kusů je přemrštěná cena . A že od více uživatelů až polovina nefunkční ? Dej mi odkaz na jedinou stížnost ! Stížnosti jsou na EMTEC a to právě od více lidí . MAXELL požívám já i spousta dalších kterým jsem je doporučil k naprosté spokojenosti . Pokud by jsi měl ale špatnou vypalovačku , tak jsou na nic i vyhlášené VERBATIM . Cena 200 Kč je u vás zázračná - většinou je přes 220 :

http://zaznamova-media.heureka.cz/verbatim-dvd-plus-r-8-5gb-8x-10ks/?order=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palim taky na maxellky a nemuzu si stezovat. Sice jsem vypalil zatim jenom 10 z toho 25-spindlu a vse ok a nevidim duvod proc by tomu nemelo byt i u nasledujicich. Mechaniku mam lg starou tak ctyri pet let, je pravda ze se toho na ni moc nenapalovalo takze mi nejakou dobu bude urcite jeste slouzit. A 320kc za 25 ks je paradni cena oproti verbatimkam za 590!! v alfe. A navic uz jsou vsecky vyprodane, horke zbozi no XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju všem za užitečné rady.

Koupil jsem tedy mechaniku LG-GH22NS50 a vypaloval jsem na Emteky. 3 ze 3 šlapou jako hodinky. Takže kdo má problém s clean diskem nebo že vaše Xko nepřečte médium tak se problém většinou vyřeší novou mechanikou.

Sumář pár rad pro nováčky (DB 12625 s flashem LT+1.91):

1.ABGX

-vložit .iso soubor

-nastavit level 3

-nastavit Splitvalid - add it if doesnt exist....

2.ImgBurn

-bez varify

-rychlost 2,4

-vložit .dvd soubor

-nastavit booktype DVD+R DL na DVD-ROM

-a vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju všem za užitečné rady.

Koupil jsem tedy mechaniku LG-GH22NS50 a vypaloval jsem na Emteky. 3 ze 3 šlapou jako hodinky. Takže kdo má problém s clean diskem nebo že vaše Xko nepřečte médium tak se problém většinou vyřeší novou mechanikou.

Sumář pár rad pro nováčky (DB 12625 s flashem LT+1.91):

1.ABGX

-vložit .iso soubor

-nastavit level 3

-nastavit Splitvalid - add it if doesnt exist....

2.ImgBurn

-bez varify

-rychlost 2,4

-vložit .dvd soubor

-nastavit booktype DVD+R DL na DVD-ROM

-a vypálit

Hele a kdyz mam dash 13599 tak stejnej postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, brzy budu mít flash a chci vypalovat...jedinné info o vypalovačce sem našel ve správci zařízeni a to: ST3320620AS a tak se ptám vypálí DL? a jaká je pravděpodobnost správného vypálení? např. 2DVD/10DVD nevyjdou nebo tak nak chapete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, brzy budu mít flash a chci vypalovat...jedinné info o vypalovačce sem našel ve správci zařízeni a to: ST3320620AS a tak se ptám vypálí DL? a jaká je pravděpodobnost správného vypálení? např. 2DVD/10DVD nevyjdou nebo tak nak chapete...

Jak stará je ta vypalovačka ? Je to stolní PC a nebo ntb ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, brzy budu mít flash a chci vypalovat...jedinné info o vypalovačce sem našel ve správci zařízeni a to: ST3320620AS a tak se ptám vypálí DL? a jaká je pravděpodobnost správného vypálení? např. 2DVD/10DVD nevyjdou nebo tak nak chapete...

No lemze ST3320620AS urcite neni vypalovacka,ale hdd segate.V spravci zariadeni pozeraj jednotky dvd-rom a nie diskove jednotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, brzy budu mít flash a chci vypalovat...jedinné info o vypalovačce sem našel ve správci zařízeni a to: ST3320620AS a tak se ptám vypálí DL? a jaká je pravděpodobnost správného vypálení? např. 2DVD/10DVD nevyjdou nebo tak nak chapete...

Hledej na přední straně vypalovačky pod logem RW nápis DL, když tam bude umí dvouvrstvá média. Popřípadě program NERO umí zobrazit informace o vypalovačce a podporovaných formátech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Zdravim, jen jeden dotaz. Muzu vypalenou hru vypalit znovu na dalsi dvd jen kopirovanim? Nebo musim postupovat jako u nového dvd a pálit pouze z hdd...Díky

Pokud je v pořádku tak normálně ImgBurnem vytvoříš .iso a to vypálíš . Pokud je ta hra od někoho , ta je dobré iso znova zkontrolovat v ABGX - jestli není opatchovaná na nižší wave .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkontroluj vždy iso v ABGX 1.0.5 autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu ( jestli to má SSv2 ) . Když by to mělo jen SSv1 , tak musíš manuálně patchovat podle tohoto návodu : http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145 Potom to projeď na level 3 . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu