Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdar kluci

potreboval bych se zeptat flashnutej xbox mam hry stahuju z share-rapid.com a pri extrahovani mi to pise soubory nad 4GB jsou podporovany pouze na souborovem systemu NTFS a tim se prerusi extrahovani co s tim? did za odpoved

A kam to extrahuješ , že tam máš jen FAT32 ? Když to extrahuješ na HDD PC tak ten přece je v NTFS .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

extrahuju to na prenosnej disk protoze v pc nemam tolik volneho mista..

Já mám také externí HDD - ale 250 GB a ten je v NTFS . Jestli máš jen flešku malé kapacity , tak snad ani nejde na NTFS naformátovat . Jaký to máš ? Na FAT32 to nedáš . Zkus jestli půjde naformátovat na NTFS . Přečti si SZ !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravim,

mám dotaz ohledně přeplnění DVD. Stahnul jsem novou forzu motorsport 4,ale je o něco větší než je kapacita DVD. Vypaluju v ImgBurn už několik let, toto jsem zatím řešit nikdy nemusel a popravdě jsem z toho dost na větvi. Zkusil jsem leccos,ale výsledek byl vždy stejný. Prostě se to na DVD 8,5 Gb nevleze.

Snad s tím máte někdo zkušenost a poradíte. Předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit s vypálením.Při rozbalení v RARu mám 4 soubory :0800 File,.DVD,RAR a XPGrelease.nfo. nějak nevím co stím,vždycky jsem míval DVD a ISO to iso jsem projel v ABGX a dal pálit a vše ok ale tedka nevím co stím.Když jsem zkusil vypálit .DVD v ImgBurn tak mi to napsalo že se to nevleze na DVD+R DL. takže co stim ? nějak převést nebo rozbalit i ten RAR? když ho rozbalím vznikne tam nějaký .XEX a další.Má někdo nějaký tip ? Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, chci vypalit hru Skyrim na vypalovačce LiteOn (Optiarc RW AD-7240S) přez CloneCD verze 5.3.1.4 a ptá se mi to zda overburning nebo vypalovat až do konce a to z toho důvodu že se to na médium nemůže vejít. Co mam zvolit? Vypaluji na Verbatim DVD +R DL. Nebo mam použít jiný program?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám takový problém, stáhl jsem si hru Skyrim a Lord of the rings war in the north a tyhle hry maji o 200mb víc než DVD+DL 8.5GB a nevim jak to mam vypalit, zkousel jsem to vypalit az do konce ale xbox to neprecetl, poradte prosim jsem uz z toho v koncich :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu