Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Všechny vás zdravím :-) Potřebuju prosím poradit,vypálil jsem NHL 11 přesně podle návodu co je tu na program ImgBurn.Xbox mi přišel dnes,takže s tímhle vůbec nenám žádné zkušenosti,ale udělal sem to přesně podle návodu.Samozřejmě sem vypálil soubor DVD ne ISO! Problém je v tom,že když pak vyjelo DVD,že je to vypálené,tak u ImgBurn vylítla něaká chyba(Vykřičník ve žlutém trojůhelníku),ale netuším o co jde.Když se kouknu na disk,tak je skoro plně vypálen,tak sem myslel,že je to OK,ale jdyž dám disk do Xboxu,tak se mi tam NHL 11 zobrazí,ale pak naskočí tato chyba a hra nejde spustit:

X GAME ERROR

This disc is unreadable

1.Clean the disc with a soft cloth

2.Restart the console

U Xboxu byla vypálená hra Mafia 2 a jede v pohodě,ale mě to něak nefakčí :-(

Verze dashboardu u Xboxu je: 2.0.8955.0

Jaký má flash nevím,protože s tím člověkem co mi ho prodal není řeč.Vypaloval jsem na EMTEC DVD+R DL 8x a vypaloval sem rychostí 2,4

Vypalovačku v notebooku mám něakou TS-L633A DVD Multi recorder Ultra speed DVD+Re Writable

Čím tedy myslíte,že by to mohlo být?,že to nejede Díky moc

ICQ: 649-001-509

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat mam takovej problem kdys do svyho xboxu vlazim original hru funguje bez problemu kdys vlozim jakoukoli palenou hru tak xbox mi napise

This disc is unreadable

1.Clean the disc with a soft cloth

2.Restart the console

Nevite prosim nekdo cim by to mohlo bejt ? Děkuju moc =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NXE je verze dashboardu. Počítám, že jsi hru kontroloval přes ABGX a kontrola proběhla v pořádku. V tom případě bych to viděl na špatnou palírnu. Doporučuju zkusit aktualizovat ovladače, ale spíš počítej s tím, že to nepomůže. Řešení je zkusit jinou vypalovačku, pokud jí máš po ruce. Pokud ne, pořídit novou, kvalitní, která ti vydrží a umožní pálit i na méně kvalitní media, čímž ušetříš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že bys to napsal, že ti vypalená funčkní hra na tvym Xku nejde? :roll:. V tom případě musí být problém ve tvý mechanice. Občas se stává, že některý mechaniky neberou Verbatimy, ale naopak některý levnější media fungujou. Maxell, Emtec ... musíš vyzkoušet. Nic jinýho mě už nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu