Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA LCS EXPLOIT NA FW 2.5 a FW 2.6 a FUNGUJUCI DOWNGRADER


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a co třeba střelit tohle GTA a koupit jiný?to by bylo lepší ne?
ne ne, lepsi by byl update na 2.8!!!To je snad jasny ne!Kazdy spravny PSPckar ma preci vice jak 2.70 ne? :)
nevim co to tady každýmu po stopadesátý cpeš :roll: každej správnej PSPčkař má bolavý palce............
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je fakt drzost. Na stranke kde predavaju PSP predavaju aj Downgrade z 2.5/2.6 na 1.5 tak toto je moc.

http://www.gamefreax.com/lshop,showdetail,22506,d,1154690096-22546,1103388718.1149036302,epspdowngrade,,Tshowrub--1103388718.1149036302,.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedka trochu zafylozofuju :lol: je zajimave jaxe kazdy obor cinnosti deli na ruzne kategorie ktere se nenavidi :) priklad: PSP 1.50 x 2.80, BMX x MTB, skate x bike a mohl bych pokracovat :lol: stejne kdyz se to tak vezme je to uplne to same :wink: tak proc se hadat kdyz v jadru de o to same ne? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest fredyix

asi nechapes do psp a do všeho sem vrazil tolik prachu a ted kuly tyhle blby hre to nejde kdyby to tu aspon nekdo napsal do navodu nebo tak ale nikdo to jako nechapu....

sem zvedavej kdo to semnou bude asi chtit vymenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nechapes do psp a do všeho sem vrazil tolik prachu a ted kuly tyhle blby hre to nejde kdyby to tu aspon nekdo napsal do navodu nebo tak ale nikdo to jako nechapu....

sem zvedavej kdo to semnou bude asi chtit vymenit

:lol: :lol: :lol: smůla :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nechapes do psp a do všeho sem vrazil tolik prachu a ted kuly tyhle blby hre to nejde kdyby to tu aspon nekdo napsal do navodu nebo tak ale nikdo to jako nechapu....

sem zvedavej kdo to semnou bude asi chtit vymenit

Hele člověče ,kdybys hledal ,tak já jsem to tady probíral.Jediný člověk mi na to odpověděl a to ještě v PM.Ostatní o tom moc neví ,neboť ten downgrade nedělali!A nebo nejsou ochotní radit.Být tebou ,tak nepanikařím.Od kud jsi?Myslím ,že sehnat to GTA s updatem na 2.0 by neměl být problém.Já ho vlastním a v pohodě zapůjčím.A ostatní dofám taky ochotně zapůjčí.V tomhle bych neviděl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Guest hlinaaa

a može mě někdo poradit jak co mám dělat když mám PSP TA-082!!!! dal sem do toho docela dost peněz (7700-PSP,doplňky,karta 1GB) a nemám na to kupovat si originální hry........su fakt začátečník a fakt nevím co dělat......mám fakt nervy.........snad se s tím dá něco dělat!?

předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a može mě někdo poradit jak co mám dělat když mám PSP TA-082!!!! dal sem do toho docela dost peněz (7700-PSP,doplňky,karta 1GB) a nemám na to kupovat si originální hry........su fakt začátečník a fakt nevím co dělat......mám fakt nervy.........snad se s tím dá něco dělat!?

předem díky

No takze

Prva moznost: Vymenit za PSP s FW 1.5-2.0

Druha moznost: Kupit MODCHIP

Tretia moznost: Pockat ako to vsetko s novym EXPLITOM dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
ja mam 2.71 a nestve me to

myslim ze kdybych mel nejakou verzi pro spousteni ISO a vselijakych takovych hovadinek tak me hry na PSP asi prestanou bavit

Docela s tebou souhlasim, mám fw 2.6 a taky do downgradu nepujdu zbytecny riziko ze se to vykurví a pro nic akorad bych si stahnul hafo her a porad je mazal a hral jiny takhle si koupim hru a vydrzim u ni :) možná je to docela OUT ale vyhovuje mi to proste me bavi hry měnit atd...

ale proti piratum nic nemám taky nejsem čistej :) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a može mě někdo poradit jak co mám dělat když mám PSP TA-082!!!! dal sem do toho docela dost peněz (7700-PSP,doplňky,karta 1GB) a nemám na to kupovat si originální hry........su fakt začátečník a fakt nevím co dělat......mám fakt nervy.........snad se s tím dá něco dělat!?

předem díky

No takze

Prva moznost: Vymenit za PSP s FW 1.5-2.0

Druha moznost: Kupit MODCHIP

Tretia moznost: Pockat ako to vsetko s novym EXPLITOM dopadne.

Tretia moznost: je blbost lebo novy exploit nijako nepomoze...

aby som vysvetlil ako to je s TA-082:

TA-082 aka. IC1003 maju novy motherboard. Na nu sa uklada aj FW. Kazdy FW obsahuje: flash0,flash1 a ipl. a Prave ipl FW 2.01 -> 1.00 je blokovany. To znamena ze tam mozete mat najnizsi FW 2.50. Proste naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a može mě někdo poradit jak co mám dělat když mám PSP TA-082!!!! dal sem do toho docela dost peněz (7700-PSP,doplňky,karta 1GB) a nemám na to kupovat si originální hry........su fakt začátečník a fakt nevím co dělat......mám fakt nervy.........snad se s tím dá něco dělat!?

předem díky

No takze

Prva moznost: Vymenit za PSP s FW 1.5-2.0

Druha moznost: Kupit MODCHIP

Tretia moznost: Pockat ako to vsetko s novym EXPLITOM dopadne.

Tretia moznost: je blbost lebo novy exploit nijako nepomoze...

aby som vysvetlil ako to je s TA-082:

TA-082 aka. IC1003 maju novy motherboard. Na nu sa uklada aj FW. Kazdy FW obsahuje: flash0,flash1 a ipl. a Prave ipl FW 2.01 -> 1.00 je blokovany. To znamena ze tam mozete mat najnizsi FW 2.50. Proste naprd.

Ehm tak ja som to myslel s tou tretiou moznostou tak ze sa mal coskoro objavit EXPOLIT cez ktory bude mozne spustat ISO LOADERY tak preto som si myslel no. :roll: :roll: :wink: :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu