Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ERROR (8001050F) Signed out of PSN...


PEchi

Recommended Posts

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Tvl to fakt nasere když jsem se celej den patlal s trofejí v Uncharted 2 na crushing obtížnost a pak mi všechny zmizely. Což o to, ty ostatní byly jednoduchý, ale tahle co jsem dělal dnes tak byla aspoň teda pro mě pekelně těžká a ani jsem nebyl připojenej na net, takže jsem si jí nestihl aktualizovat. :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honem honem neni casu na zbyt.Kdyby jste meli zavedeny 4mesicni hraci cyklus tak jak ja taky by jste byli nervni.Asi uz me z toho hrabe.Ze by Chocholousek volal?To snad ne!!!!!!!Nic mejte se a drzte se at vam to brzo pustej.
Den?Bylo psano,ze vecer.PS3 nechat na pokoji?To nejde.Trofeji moc stejne nemam nebo jsem nemel.To je mi celkem jedno.

Me teda PS3 funguje, ale i kdyby ne to co predvadis znaci uz hodne tezkou zavislost, nic mi do toho neni ale asi by ses mel nad sebou zamyslet :? PS3 jeste porad tk nak neni smysl zivota i kdyz je to zabava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu