fajnokelma Posted March 1, 2010 Report Posted March 1, 2010 Zdravím, četl jsem právě že stará česká adventura Polda 2 výjde pro Iphony. Píšou to na ofic stránkách polda5.cz "Adventura Polda 2 vyjde ve verzi pro mobilní telefony iPhone. Hra bude obsahovat originální dabing a předběžné datum vydání je nyní stanoveno na 3. čtvrtletí tohoto roku." Quote
mladej Posted March 22, 2010 Report Posted March 22, 2010 to je ovsem skvela zprava! Vice adventur na iPhone! Jeste by to chtelo "Horke Leto II" nebo "Ve stinu Havrana" :) Quote
Moki Posted March 22, 2010 Report Posted March 22, 2010 I když to je lehce OT, vyjde na iPhone i druhej díl Secret of Monkey Island, takže se myslím můžeme těšit na pořádný projetí founů a touchů :) Quote
Psychos Posted May 31, 2010 Report Posted May 31, 2010 nejak sem se zasek....nevite co mam dělat na tom spáleníšti s tim uchylem sem vyměnil tu fotku s tema pachatelema a nevim co dál...... Quote
Galaxy Posted May 31, 2010 Report Posted May 31, 2010 Das mu retko se sirkama a on se s tebou zacne bavit.. :D Mel by ti rict, ze pujdes do Hybridaria. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.