Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA IV na msi gx600px


brizap

Recommended Posts

Zdravím mám notebook.. msi gx600px:parametry-3GB ram,procesor 2x 2.1GHz,grafika: geforce 8600M GT, win xp SP3

Chtěl bych se zeptat jestli je tohle tak slabý počítač, že se to trochu seká na low detaily?Nebo si mám nainstalovat nějakej patch(nevím jakou mam verzi teď,protože jsem to stahoval jako rip), ale zdá se mi, že tam nic nechybí-má to 12GB)..jinak ovladače na grafiku mám teď nějak 155 a něco...hledal jsem novější pro tuhle grafiku, ale tyhle jsou prej ddobrý tak jsem to nechal být..tak nevim co s tím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brácha má ten samý, akorát má AMD a 9600GT ( což je vlastně ta samá ) a hrával GTA 4 a nesekalo se mu to ( jen pří větších akcích, jako výbuchy atd.) ale na nejnižší nehrál.

no tak to bych fakt nerek ze 8600GT je stejna jako 9600GT....

jo ale třeba ho tam už mám..nevim právě, kde zjistim verzi hry...

kdyz spoustis hru tak tam mas v rockstar clubu napsano v pravo u toho sloupce jakou mas hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra ten patch nainstalovat nemůžu, protože jak mám rip verzi, ktera se rozbaluje a ne instaluje, tak mi to napíše, kdyz chci patchovat, že musim nainstalovat prvně hru :-D takže asi mám smůlu...nenapadá vas jak bych to mohl ještě nějak poladit, aby se mi to tak nesekalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry hoši, že vám skáču do debaty, ale neni to trochu OFF topic..myslel jsem, že dostanu radu s mím počítačem..a ne s nějakym podobnym

no tak odpovedel jsis uz sam..mas RIP a nejde ti to opatchovat tak se proto to jede tak pomalu...stahni si normalni verzi a nainstaluj patch 1.0.0.4 a dej na low a uvidis.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak odpovedel jsis uz sam..mas RIP a nejde ti to opatchovat tak se proto to jede tak pomalu...stahni si normalni verzi a nainstaluj patch 1.0.0.4 a dej na low a uvidis.....

jj asi jo..ale prvně tam zkusim hodit nějaky novější ovladace 179.48 sou prej taky dobry tak je vyzkoušim a jestli nebude změna tak buď stahnu plnou verzi a nebo na to kašlu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necakaj od tvojho notasu zazraky. Nemozes porovnavat desktopove komponenty s notebookovymi. Mam desktopovu 8600gt a seka to jak maria aj na low (Mimochodom medzi 8600 a 9600 je rozdiel dost brutalny a urcite to nie je len premenovana 8600) S notebookom bud rad aj za to co mas a necakaj, ze to pojde lepsie. Patch mozno trochu pomoze ale nespoliehaj sa na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necakaj od tvojho notasu zazraky. Nemozes porovnavat desktopove komponenty s notebookovymi. Mam desktopovu 8600gt a seka to jak maria aj na low (Mimochodom medzi 8600 a 9600 je rozdiel dost brutalny a urcite to nie je len premenovana 8600) S notebookom bud rad aj za to co mas a necakaj, ze to pojde lepsie. Patch mozno trochu pomoze ale nespoliehaj sa na to.

jo je mi jasný, že můj notebook neni špičla :-D, ale i tak jsem si myslel, že to rozjedu na medium detaily v pohodě..buď slabej komp a nebo taky trochu napomáha rip a chybý patch :)..už s tim nic dělat nebudu..ten ovladač to trochu spravil..měl jsem chvílema i 35 FPS a to už je celkem plynuly :) takže problém je vyřešen.. :) může být LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necakaj od tvojho notasu zazraky. Nemozes porovnavat desktopove komponenty s notebookovymi. Mam desktopovu 8600gt a seka to jak maria aj na low (Mimochodom medzi 8600 a 9600 je rozdiel dost brutalny a urcite to nie je len premenovana 8600) S notebookom bud rad aj za to co mas a necakaj, ze to pojde lepsie. Patch mozno trochu pomoze ale nespoliehaj sa na to.

Tady taky nikdo neporovnává ntb gpu a desktop gpu. Já jsem jen psal že je to přejmenovaná 8600gt. Ale u ntbků asi nepřejmenovávali, protože za 9600gt je silnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg tady toho každej strašně ví :roll:

8600m gt a 9600m gt je a není přejmenovaná. Jádro má sice stejně shaderů, ale 9600m gt má vyšší frekvence a jádro je postavené novější architekturou, takže to ve výsledku dává těch 20% ve prospěch 9600m gt. Ale střední čekat prostě nemůžeš, s tím má problémy i tak 9600m gt. Další věcí je procesor, AMD u notebooků výbec nesou na hry a kor u GTA IV na procesoru záleží opravdu hodně. Schválně se koukni, jaké jsou rozdíly u GTA IV u MSI GX630 a GX620. Kámoš má notebook s turionem na 2,2ghz a grafiku ati hd3870, což je nebe a dudy oproti 8600m gt, ale GTA iv stejně nedá na střední kvůli procesoru, který měl v 3d marku score jako Intel na 1,86ghz.

Ovšem na low by to bez sekání mělo jít.

1) Stáhni si nejnovější ovladače, myslím nějaké 196.34. Doporučuju laptopvideo2go

2) Defragmentuj HDD a zkoukni registry - může způsobovat sekání ikdyž neklesá fps. Doporučju TuneUP utilities 2010

3) Nějak dostaň do GTA IV všechny patche - obrovsky to pomůže

4) zkontroluj teploty jestli se ti nepřehřívá grafika - do 85°C by to mělo bý ok - doporučuju HW monitor - spustit, dám na pozadí a tam 30 min hrát nějakou náročnou hru. Pak ji schodit a kouknout se na max teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg tady toho každej strašně ví :roll:

8600m gt a 9600m gt je a není přejmenovaná. Jádro má sice stejně shaderů, ale 9600m gt má vyšší frekvence a jádro je postavené novější architekturou, takže to ve výsledku dává těch 20% ve prospěch 9600m gt

A ty toho víš nejvíc co? Lamo.

Jestli neumíš číst, tak já píšu o tom, že přejmenovaná byla jen desktopová 9600GT a ne notebooková. Tak si první něco přečti, pak dělěj chytrého :roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ale taky blbost :lol:

Jestli myslíš, že stolní 9600 GT je přejmenovaná 8600 GT tak jsi na omylu. 9600 GT je postavená na jiném, novém jádře, která je tvořeno novější architeturou a má 2x více shader procesorů (64 oproti 32). Karta má taky oproti 8600 GT širší sběrnici (256bit vs 128 bit), dodává se s větší pamětí a má vyšší takty. Rozdíl je tedy narozdíl u nootebookových verzí propastný.

Obecně je NVIDIA známá přeznačováním u notebooků. U stolních to je také, ale není to nijak strašné, jediné nějaké větší je přeznačení 9800m GTX+ na GTS 250 (nividia se chce zbavit jader G92b). Kdyžto u notebooků je to větší sranda - např.

9600m gt = 8600 GTS

9700m gts = 9500 GT

gts 160m = 9600 GT

260m gtx = 9800 GT

280m gtx = 9800 GTX+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg tady toho každej strašně ví :roll:

8600m gt a 9600m gt je a není přejmenovaná. Jádro má sice stejně shaderů, ale 9600m gt má vyšší frekvence a jádro je postavené novější architekturou, takže to ve výsledku dává těch 20% ve prospěch 9600m gt. Ale střední čekat prostě nemůžeš, s tím má problémy i tak 9600m gt. Další věcí je procesor, AMD u notebooků výbec nesou na hry a kor u GTA IV na procesoru záleží opravdu hodně. Schválně se koukni, jaké jsou rozdíly u GTA IV u MSI GX630 a GX620. Kámoš má notebook s turionem na 2,2ghz a grafiku ati hd3870, což je nebe a dudy oproti 8600m gt, ale GTA iv stejně nedá na střední kvůli procesoru, který měl v 3d marku score jako Intel na 1,86ghz.

Ovšem na low by to bez sekání mělo jít.

1) Stáhni si nejnovější ovladače, myslím nějaké 196.34. Doporučuju laptopvideo2go

2) Defragmentuj HDD a zkoukni registry - může způsobovat sekání ikdyž neklesá fps. Doporučju TuneUP utilities 2010

3) Nějak dostaň do GTA IV všechny patche - obrovsky to pomůže

4) zkontroluj teploty jestli se ti nepřehřívá grafika - do 85°C by to mělo bý ok - doporučuju HW monitor - spustit, dám na pozadí a tam 30 min hrát nějakou náročnou hru. Pak ji schodit a kouknout se na max teploty.

díky zarady..ale ty patche fakt nevim jak na to...hledal jsem ale nenašel..

btw mám procesor od intelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ale taky blbost :lol:

Jestli myslíš, že stolní 9600 GT je přejmenovaná 8600 GT tak jsi na omylu. 9600 GT je postavená na jiném, novém jádře, která je tvořeno novější architeturou a má 2x více shader procesorů (64 oproti 32). Karta má taky oproti 8600 GT širší sběrnici (256bit vs 128 bit), dodává se s větší pamětí a má vyšší takty. Rozdíl je tedy narozdíl u nootebookových verzí propastný.

Jo 8600GT má jádro G82 a 9600GT G92. To máš pravdu.

Ale 8800GT ( g92 ) a 9800GT ( g92 ) jsou vlastně stejné karty. Myslel jsem že je to tak i 8600gt a 9600gt. Spletl jsem se :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to uzavřel takhle : prostě NVIDIA :lol: ;)

Jinak ok, nevšiml jsem si, ale s těma AMD to obecně platí (bohužel i u PC je nevýkonější AMD Phenom X4 965 3,4GHz méně výkoný než nejslabší core i7 :()

S těma patchema bude problem, možna by to chtělo jinou "warez" verzi, nevím jestli jdou ty patche do te tve vubec dostat :-/ každopádně bez patchl to není plynulé prakticky nikde.

Jestli máš původní verzi hry, vypadá nastavení takto:

gta1f.jpg

gta1f.jpg

jestli máš nějaký patch, vypadá takhle:

gta2i.jpg

gta2i.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to uzavřel takhle : prostě NVIDIA :lol: ;)

Jinak ok, nevšiml jsem si, ale s těma AMD to obecně platí (bohužel i u PC je nevýkonější AMD Phenom X4 965 3,4GHz méně výkoný než nejslabší core i7 :()

S těma patchema bude problem, možna by to chtělo jinou "warez" verzi, nevím jestli jdou ty patche do te tve vubec dostat :-/ každopádně bez patchl to není plynulé prakticky nikde.

Jestli máš původní verzi hry, vypadá nastavení takto:

gta1f.jpg

gta1f.jpg

jestli máš nějaký patch, vypadá takhle:

gta2i.jpg

gta2i.jpg

mám nějaký patch... ale pořád jsem nezjistit jakej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu