Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

UFC vs. FNR 4? Poraďte


CHheVvy

Recommended Posts

Hrál jsem dema, u Fight Night Round 4 jsem měl problém vůbec porazit druhého boxera s páčkama mi to moc nešlo a u UFC jsem neuměl žádádnou parádičku která by ho donutila letět k zemi. Potřeboval bych doporučit která se vám hraje lépe, výhody a blbosti ve hrách. Chci hrát sám ale někdy i zbít bratra :cheesygrin:. Díky za typy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice sem to hral na xboxu ale nevadi

ja preferoval UFC (online sem prohral tak zapas z 20 :D)

nekomu nevyhovuje ovladani ale mne to problem nedelalo ... urcite to je o zvyku :)

proste pokud chces nekoho zmalit totalne tak UFC pokud mu chces jen udelat par monoklu tak FNR 4 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál sem obě hry a do teď hraju. A myslím si že zvol podle toho oco ti jde UFC není špatné ale jestli ti nejde jen o to že uvidíš že z protivníka cáká krev tak zvol FNR4 podle mne tahle hra o dost déle vydrží! Ale jak říkám mám rad obě dvě a ani jednu nemohu kritizovat.

Co se týče UFC tak bude lepší pro hraní z bratrem protože to ovládání není tak těžké... Je to můj názor někdo semnou třeba nebude souhlasit. Tak přeju dobrou volbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu