Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VGA do monitoru - problem se zvukem


Lukill

Otázka

Čau mám problém, koupil jsem vga kabel abych mohl hrát na svém monitoru Asus VW192s s repráčkama ... ale ten bílej kabel se nevejde do díry kvůli těm plíškům na okraji ... nevíte někdo co s tím ?

nešlo by to nějak propojit s pc ? :D nebo něco takovýho ? nebo přes sluchátka ? popřípadně jak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Popsal si to uplne debilne.

Jaky bily kabl ? Myslis bily cinch na zvuk ?

V monitoru mas taky cinche na zvuk nebo jack ?

Popis to prosim normalne nebo to vyfot a hod sem foto , s takovou ti nikdo neporadi...

Jinak na tohle tu temata uz jsou , napr. http://console-forum.net/showthread.php?t=82992

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně na to jsem se díval ... je to takhle : mám VGA kabel s červeným a bílým kabelem (na zvuk) v monitoru mám díru na bílej kabel ale ne na červenej ... ale to je pry jedno stačí bílej pro mono zvuk ... jenže ten bílej se mi tam nevejde kvůli těm plíškům na kraji ... nešly by do monitoru dát sluchátka (přes nějakou redukci) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Do monitora si kup toto http://pc-zone.ekatalog.biz/zbozi/redstar-redukce-2x-cinch-samice-1x-jack-samec-/detail.aspx?p=z:113126

a ked chces zvuk namiesto monitora na sluchadla, tak k tej redukcii este spojku "jackSamica-jackSamica" http://www.alza.sk/spojka-audio-3-5mm-jack-f-3-5mm-jack-f-d97775.htm?IDP=1074

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
romeno tak jsem zkusil sluchátka do monitoru a nejdou ... a má to stejný vstup 3.5 mm jack ...není to třeba vadnym monitorem nebo tak něco ?

takže ted jen sehnat tu redukci ... thx

Jako co by jsi na ty sluchátka chtěl z monitoru slyšet ? :D Když je to jako vstup..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
romeno tak jsem zkusil sluchátka do monitoru a nejdou ... a má to stejný vstup 3.5 mm jack ...není to třeba vadnym monitorem nebo tak něco ?

EDIT : Tak jsem zkusil zapojit normal repro od monitoru do PC a jde v poho ... takže ted jen sehnat tu redukci ... thx

Prosim ta pekne, este raz ti to vysvetlim: kup si tu redukciu za 50 eurocentov "3,5 jackSamec - 2 x cinchSamice" a toto pripojis na monitor. Ked chces zvuk zo sluchadiel, tak si k tej redukcii kup este spojku "3,5 jackSamica - 3,5 jackSamica", vytiahni redukciu z monitora, tuto spojku cvakni na redukciu (jackSamec) a na druhu stranu spojky si daj sluchadla. Pochopil si? Uz viac "polopate" to neviem vysvetlit :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu