Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Netbook


Maydlo

Recommended Posts

A MY ti máme poradit jak,když nevíme jaký máš specifikace???:roll:

může to bejt starej asus EEE 701 na kterym rozjedeš tak AOE 2,Diablo 2 a starý 2D gamesky,při troše štěstí i 3D DOOMA 2 nebo taky třeba asus N10J,s 5x lepším HW a zahraješ si v rámci možností i GTA IV...takže bych nejdřív napsal,co máš za notes a pak se ptal....i když vše najdeš na googlu a na YT :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tomhle netbooku toho asi moc nedáš. To GTA SA bude tak maximum co zvládne a ještě píšeš, že nic moc. Nevim proč chce každej hrát na netbooku takový hry, když k tomu to neni určený. Maximálně nějaká hra na odreagování nebo tak, ale jinak na hry moc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tomhle netbooku toho asi moc nedáš. To GTA SA bude tak maximum co zvládne a ještě píšeš, že nic moc. Nevim proč chce každej hrát na netbooku takový hry, když k tomu to neni určený. Maximálně nějaká hra na odreagování nebo tak, ale jinak na hry moc ne.

No já cestuju docela často vlakem, notebook se mi tahat nechce, a tak jsem si pořidil tady toto... a stěma hrama na odreagování, ty právě hledám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi si většinou pořizujou netbooky kvůli ceně. Pokud by jsi chtěl něco malího a výkonnějšího, tak bys musel koukat třeba na subnotebooky, který jsou výkonem jinde než netbooky, ale zase je to dost drahý. Kámoš na netbooku třeba hraje Warcraft 3 a jede to v pohodě myslim, že na hraní na cestách to stačí a navíc to hraje plno lidí i normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netbook na hraní to je ještě větší hovadina než notebook na hraní :roll: na hry sis měl kupit psp nds nebo iphone :roll:

Pochybuju o tom že si na PSP nebo NDS zahraješ hry jako Fallout ,Daggerfall, Morrowind , Baldurs Gate , Diablo , atd... těch her co rozjedeš na Netbooku je plno a na internetu jsou i fora co se tímhle zabývaj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju o tom že si na PSP nebo NDS zahraješ hry jako Fallout ,Daggerfall, Morrowind , Baldurs Gate , Diablo , atd... těch her co rozjedeš na Netbooku je plno a na internetu jsou i fora co se tímhle zabývaj....

fallou kdyby něco na psp je ... jinak třeba diablo 2 mi moc dobře nejede ani na eee 1000h ;) ... většina 3d nedokážou jet čistě ... navíc se to u her dost zahřívá já toho rozjel na netbooku dost takže vím ... zkoušel jsme věchno možný ale jediný který se dá hrát dobře na netbooku jsou 2d hry (red alert 2 , Tsun atd)

některé hry se neumí ani spustit když hra nepodporuje tu danou grafiku netbooku (např transport giant)

to už ale lepší to psp hraní :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu