Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výměna displaie


Dakyn

Otázka

Chtěl bych se zeptat, jestli je něco na co bych si měl dávat pozor při kupování nového displaie do psp (mám psp 2000), někde jsem narazil na to že prej je nutný si dávat pozor na to aby display měl podsvícení, nebo něco takového.. moc se v tom neviznam tak bych byl rád kdyby mi to někdo objasnil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hlavně ho nekupuj někde na tržnici,tam by ti dali akorát tak display do kalkulačky...Kupuj jen a pouze v oveřených ESHOPECH a přesně display do tvýho PSP (když máš 1004,tak koupíš 1004,když 2000 tak 2000 atd.)

Podsvícení tam je,toho se neboj :lol:

Ničeho se bát nemusíš.Spíš bych se bál zrovna u tebe,jak ty ho tam dáš.Už jen podle toho jak píšeš si nemyslim,že ti bude víc jak 13 let.Takže bejt tebou,nechám to udělat za tebe rodiče.Nebo to hoď do servisu,oni ti to udělaj,sice s příplatkem,ale aspoň to nezničíš....Ne že by to bylo složitý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu