Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

prosim pomocte free mcboot


Recommended Posts

ahoj potrebuju nutne tuhle kartu,pokud mozno co nejrychleji urcite se domluvime,chtel sem si ji objednat pres net ale to sou podle skusenosti podvodnici -playstation 17 nebo nejak tak.

kdo mi pomuze???cena nehraje roli diky!!

stale plati,nabidnete rchla koupe!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Jak mám nainstalovat Free McBoot když nemám Swap Magic ani čip? :cry: :cry: :cry: :cry:

PLS: Je to urgentní!!!

Bez Swap Magicu to nepůjde, na netu jsem četl že si stači vypalit Swap na CD a potom strcit do PS2ky originalni CD z PS1ky, a pri nacitani ty CDcka neak prohodit...ale asi to nefunguje...Takze bud nekoho sehnat kdo ti ten FreeMcBoot uděla a nebo si někde půjčit swap magic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez Swap Magicu to nepůjde, na netu jsem četl že si stači vypalit Swap na CD a potom strcit do PS2ky originalni CD z PS1ky, a pri nacitani ty CDcka neak prohodit...ale asi to nefunguje...Takze bud nekoho sehnat kdo ti ten FreeMcBoot uděla a nebo si někde půjčit swap magic.

jde to, ale musis ps2 rozebrat a pak by se to dalo, ale musis mit nespis stesti

jinak si nech od nekoho fmcb nahrat, par lidi z fora to dela, vcetne me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to, ale musis ps2 rozebrat a pak by se to dalo, ale musis mit nespis stesti

jinak si nech od nekoho fmcb nahrat, par lidi z fora to dela, vcetne me

PLS nahrál bys mi jí!! už sem skusil hrozně jinejh spůsobů a nic!! 10 CD sem zničil!! Kde vlastně bydlíš??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu