Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp go nebo psp 3004 nebo lepší


Vojtushak

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Záleží jestli chceš hrát stažený hry nebo ti stačí kupovat origa. Jestli chceš stahovat tak musíš koupit 3000 z bazaru protože se nový vyrábí už s vyšším FW jak 5.03 a tam ISO hry pařit nejde a na Gočku už vůbec nejdou. Pokuď chceš teda jenom nový tak jdu do 3000 modelu, sice nemá třeba těch integrovaných 16 GB paměti a BT jako Go, ale zase má UMD mechaniku a o trochu větší displej a to si myslim že je lepší. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zajímalo by mě jestli někdo z těch co tak nedoporučují PSP GO ho někdy měli... pro mě nejlepší PSP co vyšlo a že nejde iso no bože, nová hra na stojí na PS store nějakych 800 a to klidně jednou za čas co vyjde dobrá hra obětuju. PSP totiž používám jen na dlouhy cesty nebo když je fakt nuda ve škole a na to nepotřebuju každej den 8 nových her ktery se stejně nedaj hrát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele já mám slimáka a zkoušel sem hrát na GO assassina a hrálo se mi na tom tak blbě oproti slimákovi - např. nemohl jsem za běhu přeměnit zbraň, na slimákovi sem dokázal palcem ovládat analog a ukazováčkem mačkat šipky - takovýto "manévr" na GO prostě neuděláš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já bych ti doporučil plně flashlé psp 2004. psp GO jsem měl v ruce i jsem na něm hrál a řekl bych že moje 2004 je vohodně lepší. Když budeš mít to psp GO a zaplatíš si blbou hru která tě nebude bavit tak budeš akorát nas***** že to byly vyhozený prachy a to se ti u psp s flasem nestane protože si stáhneš blbou hru a řekneš si no co stáhnem jinou a neřešíš to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Záleží jestli chceš hrát stažený hry nebo ti stačí kupovat origa. Jestli chceš stahovat tak musíš koupit 3000 z bazaru protože se nový vyrábí už s vyšším FW jak 5.03 a tam ISO hry pařit nejde a na Gočku už vůbec nejdou. Pokuď chceš teda jenom nový tak jdu do 3000 modelu, sice nemá třeba těch integrovaných 16 GB paměti a BT jako Go, ale zase má UMD mechaniku a o trochu větší displej a to si myslim že je lepší. :)

jo Go má sice menší display,ale zase ho má lepší že už má vychytaný to že můžeš hrát na světle.Ale nevim myslim si to neměl sem ho v ruce.S psp řady 2000 pudeš v létě ven,sedneš na lavičku a nic tam nevidíš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo Go má sice menší display,ale zase ho má lepší že už má vychytaný to že můžeš hrát na světle.Ale nevim myslim si to neměl sem ho v ruce.S psp řady 2000 pudeš v létě ven,sedneš na lavičku a nic tam nevidíš!

GO má naopak větší display:cheesygrin: a v tom ovládání mi to přijde taky horší než dosavadní PSP:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
GO má naopak větší display:cheesygrin: a v tom ovládání mi to přijde taky horší než dosavadní PSP:)
Sony PSP-2000 Slim&Lite

Displej: 4,3" (16:9), plne transparentný typ, TFT

Sony PSPgo, pearl white

Displej: 3,8" (16:9) LCD, 480 x 272 px, 16,7M farieb

Ne,to bych opravdu nerekl.:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

psp GO: Displej:

Úhlopříčka: 3,8" (16:9)

Plně transparentní typ

Rozlišení: 480 x 272 pixelů

Počet barev: 16 770 000 barev

např psp 3000:Displej:

Úhlopříčka: 4,3" (16:9)

Plně transparentní typ

Rozlišení: 480 x 272 pixelů

Počet barev: 16 770 000 barev

opravdu mě chceš ještě o něčem přesvědčovat?

edit:sakra byl sem pomalej :--D

edit2:pro příště když nic nevíš tak raději nic nepiš :--) nic nezkazíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle mě by sis měl koupit flashlý PSP stahovat každou hru kterou si cheš zapařit,PSP GO má asi lepší display ale zase hry se jen stáhnou přes store a když nemáš např. peníze a vyjde nová hra tak to docela naštve..

Přesně ... na PSP go se mi líbí jen BT a paměť ... jinak vzhledově se mi vůbec nelíbí ... xD ale je jen na tobě jaké si vemeš .. :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu