Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aliens Vs Predator 1 i Gold (1999) Problém z grafikou


brians

Recommended Posts

Možná, že mnozí z vás se stímhle problémem setkala už jsem zkusil naprosto všechno od nastavení až po poslední patche a vyskoušel jsem i verzi GOLD (2000) ani na jedné se mi hra nespusti správně!

Hra se načítá po načtení se dostanu do hry a je slyšet jenom zvuk, ale obraz není vůbec žádný!

Možná že je jenom malinko vidět, ale je to jenom pár barevných čár.

Co stím mám dělat?

Nepomohlo by, kdybych to zkusil spustit třeba přes virtualní operační system Virtual Box nebo VMware Workstation, však tyhle emulatory se používají pro starší hry, které na nových výkoných pc nelze spustit pomuže mi to nějak máte to už někdo vyskoušené???

Docela bych to chtěl vyřešit...

více video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja nevim co ma ten manik za videu za PC ale rek bych ze to bude spis grafickou kartou ze je moc nova na tu hru...ja napr taky uz nespustim maxe payne 1 na HD4650 ale pri stejny sestave jen jsem zmenil kartu na starsi tak to uz slo....a s tema emulatorama zkusenosti nemam vubec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja nevim co ma ten manik za videu za PC ale rek bych ze to bude spis grafickou kartou ze je moc nova na tu hru...ja napr taky uz nespustim maxe payne 1 na HD4650 ale pri stejny sestave jen jsem zmenil kartu na starsi tak to uz slo....a s tema emulatorama zkusenosti nemam vubec

Takže jsem vyskoušel oba emulatory ani najednom to taky nefungovalo jak má.

Ale max payne 1 jsem bez problému spustil taky mi to je záhadou jak to je jenom možný, ale šel mi.

Tak jsem mysle,l že se vrátím ke starým časům no asi z toho nic nakonec nebude.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu