Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD6 vs BBC2


Wikin

Recommended Posts

Fenix: Nezlob se na mě, nevím na čem si to hrál, ale na mém 32 palcovém LCD vypadá zima u BBC2 naprosto ohavně.. I COD 6, kterej má starej engine je na tom podstatně lépe (ale mluvím jen konkrétně o mapě v zimě z dema). Dále je otázkou, zda je lepší větší prostředí s méně detaily, nebo menší plné věcí.. Co je reálnější je otázka..

Nezlob se na mě ale jestli soudíš BBC2 jen u bety tak a nehrál si plnou tak nevíš o co přicházíš :) zima v betě BBC2 je uplně o ničem jiném jak v BBC2 ... v misi kde je zima nevidíš kvůli vánici skoro ani na krok a ještě ti v téhle misi zamrzájí brejle a ty se musíš ohřívat u onhně abysi alespon asi neco videl ... osobně sem hrál na 40" lcd a tam ta zima a ostatní efekty prachu a deště vypadaly uplně bombově ... Beta nebyla v tomhle ohledu dopilovaná ale full verze je skvělá ... a hlavně zimní mise a mise v jungly :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Proč tyhle 2 hry proboha srovnáváte? :dozey: Sou to úplně rozdílný hry.. Bad Company bere celou tu válku s nadhledem, v CoD jde zase hlavně o atmosféru a co největší řežbu. Multiplayer je taky naprosto jinej u obou her.. Další nesmyslný srovnání :dozey:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale když je dobrej pilot a ví o sniperoj tak nemáš žadnou šanci ho sundat dřív než on tebe s minigunem a par raketama :) a je sem tím chtěl říct že v bbc2 nemá sniper tolik příležitostí zakempit jako tomu bylo u COD čka :) :) a za druhý u snipy v BBC2 je vidět dráha letu kulky :) takže každej vidí kde se kempr snipa ukrívá a není problém ho od tam tad vykouřit granátma a nebo těškou palbou s kulometů :) :)

To s tebou moc nesouhlasim. Podle mě je daleko těžší být (zakempená) snipa v CoD než v BC. Už jen proto, že jsou BC mapy rozlehlejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se na mě ale jestli soudíš BBC2 jen u bety tak a nehrál si plnou tak nevíš o co přicházíš :) zima v betě BBC2 je uplně o ničem jiném jak v BBC2 ... v misi kde je zima nevidíš kvůli vánici skoro ani na krok a ještě ti v téhle misi zamrzájí brejle a ty se musíš ohřívat u onhně abysi alespon asi neco videl ... osobně sem hrál na 40" lcd a tam ta zima a ostatní efekty prachu a deště vypadaly uplně bombově ... Beta nebyla v tomhle ohledu dopilovaná ale full verze je skvělá ... a hlavně zimní mise a mise v jungly :) :)

Presne tak, to je naprosta pravda. Absolutni blbost soudit podle bety a dema, protoze zrovna tyhle dve grafikou nevynikaj. Plna verze je o necem jinem. A ten pisek v pousti je naprosto dokonalej.

Zahraj si plnou a uvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Battlefiedl Bad Company. To je taktika a simulace boje. MW2 zběsilé pobíhání na malé mapě kde rozhoduje kdo dřív zmáčkné tlačítko na ovladači. Já od toho očekával hrozně moc a rychle mě to omrzelo. BC2 jsem hrál betu kde je jen jedna mapa a vydržela mi hodiny a hodiny hraní. Proto byla koupě BC2 jasnou volbou a nezklamala, samozřejmě jsem kupoval kvůli MP a ne SP!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti to fakt nevnucuju :) já tady jenom prezentuju svůj názor. A z mé zkušenosti rozhoduje v BC2 týmová akce a taktika. Od toho jsou tam různá zaměření (odstřelovač,technik...) a bojová technika. Prostě to vůbec není tak jednotvárný jak MW2 a každej boj je jedinečnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako fanoušek série COD jsem skončil u 4, protože 5 mě nebavila. Téma druhá světová válka = takových her je tisíc. Hra jako BC pro mě nemá vůbec cenu, akorát tak když už není co hrát a chci si jen pořádně zastřílet. Když už tak volím UT3 než BC. COD6 jsem včera stáhl a uvidím, ale nejspíše zůstanu u 4. Kampaň určitě je super už jsem ji hrál, ale multak nevím. COD4 je pro mě už legenda jako CS xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lehnout nejde kvůly tomu že kdyby sis lehl tak tě ani sniper s 12x optikou na full hd tv nenajde :roll: v codu lehat je pěkně na hovno nikdy nevíš jestli je mrtvej nebo kempí :roll: vývojáři už v bc1 vynechali lehání protože by to nebylo fér play :roll:

chtělo by to anketu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako tam opět nejde ani lehnout? Tak tohle fakt nechápu, u jedničky by se to dalo brát jako hloupá chyba, na kterou někdo prostě zapoměl, ale u dvojky to je opravdu na pováženou..

přesně tak jak píše závorka , hledej si zakempeného ležícího sniper a ještě když na sobě má maskovací overval , když by zaleh do trávy tak nebo do zeleně tak kolem něj proběhneš a ani nevíš ... vývojaři dobře věděli proč to tam nedát ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si kup co chceš.. :D

Primátore: Hru jsem hrál, nehrál jsem ji však nijak zvlášť dlouho a tenhle detail mě prostě unikl..

Pokud někdo hraje nehardcore - tak ať si klidně nelehá.. Pokud však někdo hardcore rád, tak to prostě lehání mít musí, pokud se jeden sniper zakempý, tak proč né.. Já jsem osobně v cod 6 nenašel kempera, na kterýho by nešlo vyzrát.. V tom je ta krása, nikdy nevíš co je za rohem a ten pocit, že tě kdykoliv může sejmout sniper, pokud půjdeš středem cesty za to stojí. Je uplně jedno zda je přikleklý nebo leží. Ale jak si může člověk připadat jako sniper (závorka), když si nemůže ani lehnout? To je pointa. 99 procent času v jakých se snipeři nachází jsou v leže. Jí v leže, spí v leže, serou i chčijou v leže, nechci aby tyto blbůstky byly ve hře (i když by to bylo príma).. :D :D Ale Sniper prostě leží, musí, protože musí pušku zapřít (posed na bytevním poly často není a nepočítá se s ním, jelikož ho tank sestřelí jak nic a budovy také nejsou na bitevním poly na každém rohu). Proč se hledí ve hře nepohybuje a pod? A myslíte si, že je v realitě lehké s puškou běhat a šermovat? Hodí se na záda. Žádný, že se seberete a v průběhu chůze se podíváte do hledí a přidřepnete.. Zkuste si toto udělat s kulovnicí s namontovaným puškohledem. A to nemluvím o puškách, které jsou použity ve hře. Ono je fakt, že pokud by si každý lehl tak ho nikdo neuvidí s terčíkem na hlavě, ale spíš by možná stálo za to střelbu stížit tak, jako je tomu v realitě a vše by se zase hezky pěkně vyrovnalo.. Né aby tým byl lenivej a prostě si řekl, že je jednoduší prostě nepovolit lehnout a zrujnovat tak sniperskou etiketu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tady proboha meles za chujoviny :lol: :lol: :D Pocural sem koberec. Uprimne - takhle sem se dlouho nezasmal :D

Pokud hledas uplnou simulaci reality tak nevim proc pises a ses v topicu o hrach na PlayStation :D V realnym zivote taky schytas jednu kulku a je po tobe a ne ze to do tebe sijou, tobe zcervena obrazovka, ty se vydejchas a jedes dal. A tisic dalsich veci, je to videohra.

Sniperska etiketa HAHAHA :D:D :lol: a Battlefield ji rujnuje, no to me poser..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tady proboha meles za chujoviny :lol: :lol: :D Pocural sem koberec. Uprimne - takhle sem se dlouho nezasmal :D

Pokud hledas uplnou simulaci reality tak nevim proc pises a ses v topicu o hrach na PlayStation :D V realnym zivote taky schytas jednu kulku a je po tobe a ne ze to do tebe sijou, tobe zcervena obrazovka, ty se vydejchas a jedes dal. A tisic dalsich veci, je to videohra.

Sniperska etiketa HAHAHA :D:D :lol: a Battlefield ji rujnuje, no to me poser..

No teď nevím co je vtipnější, zda moje etiketa a nebo tvoje smání se své vlastní blbosti.. Nevím co je špatného na tom, když člověk ve hře chce hardcore mod, kde chytneš jednu ránu a seš tuhej (tady jsem tě absolutně, ale absolutně nepochopil), kde se puška a její manipulace s ní snaží napodobit realitu. Hraj si hru kde se s červená obrazovka a ty to pak vydejcháš.. Já chci hardcore, kde je vše co nejvíce reálné, protože právě reálný přístup je ta nejzábavnější forma.. Jsou blbosti, které hra nemusí mít (jako přesnou kopii coockpitu vrtulníku, kde všechny páčky fungují jak v realitě).. Ale aby si člověk mohl lehnout snad není takový problém.. Já neříkám, že od toho očekávám Armu.. Ale lehání k armádě a válce patří od nepaměti.. To je jako orel, kterej nemůže lítat.. :D :D Je to základ kámo.. A ty seš ještě takovej jouda, že místo toho abys řekl, že je to fakt stupidní, tak to bráníš.. A ještě se nějakou stupidní formou snažíš napadnout to co jsem napsal. A ještě k tomu smajlíkuješ na každou větu, kterou si napsal.. No nezlob se na mě.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, dalsi kluk co posloucha vyrazy svy mamy - "jouda" :D haha, to je fakt hrozny slovo. A taky nejsem tvuj "kamo".

že místo toho abys řekl, že je to fakt stupidní, tak to bráníš

kdyz tady celou dobu pisu, ze lehani v BC2 by bylo uplne k nicemu a zbytecny, tak jak bych asi moh napsat ze je to stupidni..? Dyt to vubec nedava smysl. Samozrejme ze to branim kdyz je to muj nazor, dyt to je naprosto logicky :D

Uz poneklikaty tady pisu (a nejen ja), ze lehani v BC2 by bylo uplne k hovnu. Ta hra je proste tak udelana ze by to proste bylo uplne k nicemu. A ty si tady seberes jednu vec ktera se ti na BC2 nelibi a muzes se z ni zblaznit, to je zaujatost.

A nediv se ze za kazdou vetu dam smajlika - kazda tva veta cos napsal je uplnej blabol. A docela sme se tady na tom s ostatnima shodli.

Ale to je jedno, hlavne ze si Wikin koupi BC2 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď nevím co je vtipnější, zda moje etiketa a nebo tvoje smání se své vlastní blbosti.. Nevím co je špatného na tom, když člověk ve hře chce hardcore mod, kde chytneš jednu ránu a seš tuhej (tady jsem tě absolutně, ale absolutně nepochopil), kde se puška a její manipulace s ní snaží napodobit realitu. Hraj si hru kde se s červená obrazovka a ty to pak vydejcháš.. Já chci hardcore, kde je vše co nejvíce reálné, protože právě reálný přístup je ta nejzábavnější forma.. Jsou blbosti, které hra nemusí mít (jako přesnou kopii coockpitu vrtulníku, kde všechny páčky fungují jak v realitě).. Ale aby si člověk mohl lehnout snad není takový problém.. Já neříkám, že od toho očekávám Armu.. Ale lehání k armádě a válce patří od nepaměti.. To je jako orel, kterej nemůže lítat.. :D :D Je to základ kámo.. A ty seš ještě takovej jouda, že místo toho abys řekl, že je to fakt stupidní, tak to bráníš.. A ještě se nějakou stupidní formou snažíš napadnout to co jsem napsal. A ještě k tomu smajlíkuješ na každou větu, kterou si napsal.. No nezlob se na mě.. :D

Asi si nikdy nehrál serii battlefield , pak by si z pusy nevypustil to co si napsal :) jsou to hovadiny , protože v realu by nikdy sniper nešel sám , ale vždycky by měl pozorovatele kterej mu řekne když se mění vítr , síla větru atd , v cod nepusobí na kulku gravitace ale v BBC2 jo , obzvláště u snipera ... a asi si nepochopil to proč v serii Battlefield nejde zalehnou tak ještě jednou a naposled pro méně chápavé :dozey: ROZLOHA MAP V SERII BATTLEFILD JE ASI 3x VĚTŠÍ JAK MAPY V COD PROTO BY BYL TÉMĚŘ NADLIDSKÝ VÝKON NAJÍT ZAKEMPENÉHO LEŽÍCÍHO SNIPERA , PROTO NELZE ZALEHNOU U SERIE BBC2 , ale ty to pořád nemužeš pochopit co :) hele radši se vrat k tvému oblíbenému COD a nekecej nám do našeho BBC2 když si stejně nehrál plnou verzy :) a tudiž nevíš jaké mapy jsou v mp2 a jak ´jsou rozsáhlý oproti COD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu