Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit HDD od X360tky k PC? + Xport pro práci se soubory


<^KeNnY^>

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

s pripojenim problem nemam, jen bych potreboval pres transfer kit skopcit do pc muj profil a savy, ktere mam skopcit soubory? jakym zpusobem to pak dostat do X360 S? po starym xboxu mi zustal HDD a ten bych potreboval prodat abych mohl koupit to esko. dik za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, ve složce Partion 3 -> Content je složka, která začíná na písmeno E (její název se neříká, protože je to ID tvýho profilu ...).V tý složce budou všechy savy a i profil, stačí jen překopírovat přes PC pomocí XTAF na flashku s FATX strukturou do stejných adresářů a pak připojit flashku k novýmu X360 (samozřejmě za předpokladu, že má NXE 9199). Musím Tě ale upozornit, že pokud jsi dostal ban, nebude to fungovat. Ban na live zařídí, aby se profil tvářil na nezabanovaný konzoli jako poškozený a všechny savy jsou na něj vázaný ... exitujou dvě možnosti. Bud obnovíš přes Live pomocí Recovery GamerTag a nebo podle návodu tady - všechny výhody a případný nevýhody jsou tam vypsaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nemůžeš ho naformátovat na FAT 32 , protože xbox používá úplně jiný system formátování . Ukládání profilů , savů a instalace her je ve speciálním xbox formátu , takže HDD pro používání v xboxu naformátuješ jen v xboxu .

Xbox HDD ani jeho strukturu normálně v PC ani nevidíš , takže ho nemůžeš formátovat . Aby jsi ho viděl , tak musíš použít program XPort 360 . Ale naprosto nechápu , proč to chceš dělat jiným způsobem , než rovnou v xboxu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen se mi jedná o to, kdybych vzal disk s xbox360, naformatoval ho např. na ntfs. používal ho jako PC disk nějakou dobu. a když bych ho chtěl vrátit do xbox360 tak jestli si xbox s ním poradí. a nejedná se mi o to, zda ho načte souborově - to mi je jasné že ne, ale zda zjistí že tam má disk např. 120 GB a dokáže ho správně naformátovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty to asi naprosto nechápeš . Jak ho chceš formátovat , když se ti v počítači vůbec neukáže ? Můžeš formátovat něco , co PC vůbec nevidí ? Jedině že by na to existoval nějaký jiný program o kterém nevím . Když by jsi ho chtěl potom dát do stavu , aby jsi ho zase mohl používat na xbox , tak by jsi ho musel znovu upravit - ale ne jednoduchým připojením k xboxu .Někde tady na foru na to byl návod - musel by jsi na něj nakopírovat system z původního HDD . Celý tvůj výmysl považuji za totální hovadinu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, velmi rád bych se některého profesionála zde na fóru zeptal, zda-li je vůbec nějaký způsob si zahrát novou hru XBL Pinball FX z HDD nebo z FLASH disku. Stáhl jsem si to z torrentu, a je tam informace, kam to nainstalovat (cesta). Adresářová struktura je mně neznámá. Dva adresáře s čísly a v nich soubory bez přípon. Mam FLASH xbox od Romika někdy z února 2010 (tímto ještě jednou děkuji) a poslední DASH před tím novým na kinect. Je nějaký způsob, jak si tu hru zahrát ? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, jsem v tom uplny zacatecnik a i presto, ze jsem toho spoustu zde, ale i jinde precetl, tak stejne se musim zeptat, protoze v tom zacinam mit gulas. Mam od romika "k Vanocum" flashnuty xbox + XBReboot + Xexmenu1.1. ted bych potreboval vedet, jak propojim pomoci Total Commander pres FTP Xbox s PC pres router. Zkousel jsem to podle tohoto navodu, ale bezuspesne. Chci si totiz zde stazene hry zkopirovat na hardisk v Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dobrý den já mám dotas já mám hdd na xbox 250 GB a ještě tam mám volných 60 GB a když jsem to propojil do pc přes pransfer kit a přes xport 360 jsem tam chtěl dát hru tak se my psalo že na tento soubor nemám místo i když správně mám nevýte čím to může být.Děkují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den já mám dotas já mám hdd na xbox 250 GB a ještě tam mám volných 60 GB a když jsem to propojil do pc přes pransfer kit a přes xport 360 jsem tam chtěl dát hru tak se my psalo že na tento soubor nemám místo i když správně mám nevýte čím to může být.Děkují

Hru nemůžeš dát přes TRANSFER KIT na HDD xka . Můžeš ji jen nainstalovat v xku z DVD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu