Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield bad company 2 Gameplay jaké jsou vaše názory na tuhle hru?


brians

Recommended Posts

Tak už jsem hrál první missi je to fakt boží hra jedna z nejlepších stříleček po AvP 3 fakt super. Doufám, že tyhle zbraně ze 40 let budou i v multiplayeru.

Jinak přidávám další mé video jakou hra má skvělou atmosféru.

Jinak mi je docela záhadou co se stalo na konci videa, že by japonci vymysleli nějakou tajnou zbraň typu atomové bomby ve 40 letech?

Jinak to video má výbornou kvalitu v HD zatím se mi takováhle kvalita jen tak nepovedla udělat. Tohle bude asi výjmka.3.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MW2 origo mám doma a na BC2 origo čekám. Ale teď už vím, že MW2 prodám, protože BC2 je záživnější (MP). Beta mě fakt bavila. SP nic moc, prostě hodně částí naskriptovaných a to se mi fakt nelíbilo, ale Battlefield vždycky byl hlavně MP hra, takže to celkem beru. MW2 mě ze začátku bavilo fakt moc, ale pak mě to přešlo. Bylo to pořád to samé. V BC2 jsou helikoptéry, tanky, transportéry, atd. Už se na to těším :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MW2 origo mám doma a na BC2 origo čekám. Ale teď už vím, že MW2 prodám, protože BC2 je záživnější (MP). Beta mě fakt bavila. SP nic moc, prostě hodně částí naskriptovaných a to se mi fakt nelíbilo, ale Battlefield vždycky byl hlavně MP hra, takže to celkem beru. MW2 mě ze začátku bavilo fakt moc, ale pak mě to přešlo. Bylo to pořád to samé. V BC2 jsou helikoptéry, tanky, transportéry, atd. Už se na to těším :D

Ale hratelnost je horší než u COD ne? CoD je takové rychlejší, svižnější..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;835619']Ale hratelnost je horší než u COD ne? CoD je takové rychlejší' date=' svižnější..[/quote']

Jojo, mw2 je rychlejší a proto se zase nedá moc taktizovat. Ale nenazýval bych to horší hratelnosti. Záleží na zvyku. Mě se to třeba vcelku zamlouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;835643']Ta hratelnost je stejná jako v BBC1 ?!

Jestli jo' date=' tak je to celkem naprd.. ale betu zkusim, zato nic nedam :D[/quote']

Betu nezkusíš, protože už nejede. Byla do 25.02.2010. BFBC1 jsem nehrál, nemám konzoli, ale jestli hráls třeba Battlefield 2 na PC, tak je to to samé. Ale nevím jak to srovnávat s konzolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem třeba vůbec nehrál ani jeden z dílů Battlefield zní to neuvěřitelně, ale bohužel je to tak.

Až když jsem poprvé zkusil betu battlefield bad of company 2, tak jsem teprve poznal co je to za skvělou střílečku.

Podle mě je to daleko lepší než COD MW2 nebo css tyhle hry mě už od té doby přestali bavit a teď už bych hodně chtěl hrát BF2 MP.

Měl bych jeden dotaz: jestli multiplayer obsahuje ten japonský samopal co jste mohli vidět na tom videu?

Byla by to škoda, kdyby tam chyběl. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem třeba vůbec nehrál ani jeden z dílů Battlefield zní to neuvěřitelně, ale bohužel je to tak.

Až když jsem poprvé zkusil betu battlefield bad of company 2, tak jsem teprve poznal co je to za skvělou střílečku.

Podle mě je to daleko lepší než COD MW2 nebo css tyhle hry mě už od té doby přestali bavit a teď už bych hodně chtěl hrát BF2 MP.

Měl bych jeden dotaz: jestli multiplayer obsahuje ten japonský samopal co jste mohli vidět na tom videu?

Byla by to škoda, kdyby tam chyběl. :?

Co vím tak v MP jsou tam jen Thompson a nějaká pistole ( M-něco ). Takže ten samopal se zásobníkem na boku tam není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím tak v MP jsou tam jen Thompson a nějaká pistole ( M-něco ). Takže ten samopal se zásobníkem na boku tam není.

Jo já jsem taky na to koukal kde by tam mohl být, ale z těch zbraní se mu žádná nepodobá, je-li to pravda že tam tahle zbraň prostě chybí, tak je to pro mě veliké zklamání hodně se mi tahle zbraň líbila a moc jsem si ji neužil, tak jsem očekával, že by mohla být v multiplayeru, ale asi není.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me jednoznacne lepsi BF:BC2 ten zacatek z 2sv. valky se mi hodne libil :)

hratelnost je urcite lepsi jak u BF:BC1 (ta me zas tak moc nebavila..) - pocitaje na ps3.... singl taky neni tak spatnej.. i kdyz to je takovej ten trochu protaaahlej battlefield... jenze mi to cely vynahradi multiplayer :-) kterej je pro me Xkrat lepsi jak u mw2 ....

nicmene proste se mi libi vic bf:bc 2 :) /uz kuli autum,vrtulnikum a hlavne mapam.. ktery nejsou tak maly jako v cod 4/6 .. coz mi vadi.. /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me jednoznacne lepsi BF:BC2 ten zacatek z 2sv. valky se mi hodne libil :)

hratelnost je urcite lepsi jak u BF:BC1 (ta me zas tak moc nebavila..) - pocitaje na ps3.... singl taky neni tak spatnej.. i kdyz to je takovej ten trochu protaaahlej battlefield... jenze mi to cely vynahradi multiplayer :-) kterej je pro me Xkrat lepsi jak u mw2 ....

nicmene proste se mi libi vic bf:bc 2 :) /uz kuli autum,vrtulnikum a hlavne mapam.. ktery nejsou tak maly jako v cod 4/6 .. coz mi vadi.. /

Přesně tak souhlasím s tebou ten začátek byl o dost zajímavější a ty zbylé misse mě také bavili, ale nevím proč mě ze všech missí bavila ta první za to v té druhé světové válce.

A co mělo být na tom konci toho videa ta animace stou ponorkou, jak byl pořád slyšet ten hlasitý divný zvuk, a pak se ten ostrov rozzářil jako, kdyby tam vybouchla atomovka byla to atomová bomba nebo ne?

To je tak trochu pro mě záhada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak souhlasím s tebou ten začátek byl o dost zajímavější ty zbylé misse mě také bavili, ale nevím proč mě ze všech missí bavila ta první za to v té druhé světové válce.

A co mělo být na tom konci toho videa ta animace s tou ponorkou, jak byl pořád slyšet ten hlasitý divný zvuk, a pak se ten ostrov rozzářil jako, kdyby tam vybouchla atomovka byla to atomová bomba nebo ne?

To je tak trochu pro mě záhada.

Těžko říct jestli zrovna atomovka. Ale jelikož v té době nic jiného než Atomovku vynalézt nemohli, asi to byla ona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejak sem po tom nepatral.. ale myslim ze tam byly (ty dve cety.. :) ) kuli tomu aby tam ocat dostali toho japonskeho vedce.. protoze jap. vedci meli vyvijet odpoved na atomovou bombu americanu... (tak trochu sci-fi...) je mozny ze kecam.. aspon ja to takle beru... :) ale meli to paradne udelany.. nevadilo by mi to defakto cely ve druhy svetovy x)

myslim ze to nebylo podle pravdy.. xD jinak me napada max. vodikova bomba.. ktera ale pokud vim behem 2sv. nebyla xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru jsem chvíli ze začátku hrál..? A musím říct ,že mě to moc nebavilo.

Ani nevím proč. Možná , že se hra postupem času po hraní a zabíjení rozvine v něco mnohem lepšího.

Když jsem náhodou četl první dojmi některých hráčů kteří píšou něco jako "Zlatej dobrej CoDMW2" nebo jako "Hru jsem hrál,ale moc mě to nechytlo" ,tak jsem hned věděl do jaké skupiny asi patřím.

Hra je docela dobrá rozhodně lepší něž Operace Dragon Rising.

A nechci zase být ke hře tak skeptický , takže když tak otom přemýšlím" Né, že by vývojáři od EA neuměly válečnou hru jde přeci jen o pokračování. Ale přeci jenom jde především o konkurenci..

Určitě mě ,ale hra ještě dobře překvapí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak kazda hra ma do sebe neco MW2 je proste COD a kdyz neberu grafiku a prostredi tak od 2 je to porad to same...hlavne mam pocit jako bych strilel do textur a pocit valky nic moc(krom casti za amiky kdyz ste leteli zahranit zemicku aby vam tam nehodili bombu)ale o proti BC2 ten uvod z vietnamu jak to tam vsude boucha a trese se...proste podle me 1. hra u ktery ma slovek pocit ze je jak ve valce(a to jsi bohuzel nezahraju MP)ale i tak me SP hodne bavil.....skoda jen trochu spatnejch textur zbrani....zvlast ta XM1 je strasna:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru jsem chvíli ze začátku hrál..? A musím říct ,že mě to moc nebavilo.

Ani nevím proč. Možná , že se hra postupem času po hraní a zabíjení rozvine v něco mnohem lepšího.

Když jsem náhodou četl první dojmi některých hráčů kteří píšou něco jako "Zlatej dobrej CoDMW2" nebo jako "Hru jsem hrál,ale moc mě to nechytlo" ,tak jsem hned věděl do jaké skupiny asi patřím.

Hra je docela dobrá rozhodně lepší něž Operace Dragon Rising.

A nechci zase být ke hře tak skeptický , takže když tak otom přemýšlím" Né, že by vývojáři od EA neuměly válečnou hru jde přeci jen o pokračování. Ale přeci jenom jde především o konkurenci..

Určitě mě ,ale hra ještě dobře překvapí.

Já zatím originální hru nemám, ale mám ji objednanou.

Doufám, že ji do středy budu míti doma.

A stím ukládáním hry je to tak, že by se ti hra měla ukládat automaticky, pak stačí v hlavním menu dát volbu resume game a načte ti to hru od posledního zachytného bodu, kdy jsi hru ukončil.

Jinak hra nenabízí manualní ukládání hry (save game) tam prostě chybí.

A ještě k tvému dotazu tím chceš říct, že začínáš úplně od začátku té první misse v druhé světové válce.

Nebo máš už nějakou missi rozehranou a hra ti neukládá záchytné body?

A musíš určito missi hrát od začátku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě k tvému dotazu tím chceš říct, že začínáš úplně od začátku té první misse v druhé světové válce.

Nebo máš už nějakou missi rozehranou a hra ti neukládá záchytné body?

A musíš určito missi hrát od začátku?

Spustím hru SinglePlayer a začíná to kdesi na Japonském pobřeží a počkám do uložení. A když hru restartuji ,tak hraji zase od úplného začátku.

Po restartu hry jsem zkoušel Resume Game ,ale bohužel se hra nespustí..

Zkoušel jsem ještě hrát My Campaign, ale hra se také neuloží..

Musím se třeba přihlásit..? Login..?

BFBC2Game-2010-03-08-23-54-50-45.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spustím hru SinglePlayer a začíná to tím Vietnamem a počkám do uložení. A když hru restartuji ,tak hraji zase od úplného začátku.

Po restartu hry jsem zkoušel Resume Game ,ale bohužel se hra nespustí..

Zkoušel jsem ještě hrát My Campaign, ale hra se také neuloží..

Musím se třeba přihlásit..? Login..?

Ne jestli nemáš origo, tak se nejde přihlásit bez serial key bohužel to nejde.

Jinak mi ještě napiš jakou má přesně velikost spouštěcího souboru BFBC2Game.exe možná, že máš špatný crack uvidíme jakou bude mít velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nechci vytvářet novej topic, takže to dám sem.

Hru (plnou verzi) mám stáhnutou, nainstalovanou, cracknutou a vždy po spuštění mi to napíše -> http://s1.imgupload.cz/img/225878/1ynWY/sshot-1.jpg

Podle mě v cracku problém být nemůže, stáhnul jsem 3, vždy stejný problém.

Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vytvářet novej topic, takže to dám sem.

Hru (plnou verzi) mám stáhnutou, nainstalovanou, cracknutou a vždy po spuštění mi to napíše -> http://s1.imgupload.cz/img/225878/1ynWY/sshot-1.jpg

Podle mě v cracku problém být nemůže, stáhnul jsem 3, vždy stejný problém.

Díky ;)

O.k

Problém bych viděl v tom, že jsi možná nenakopíroval úplně celý obsah složky crack do složky se hrou.

Ta složka crack musí obsahovat tyhle soubory:

-BFBC2Game.exe

-jabberwocky.txt

-pitoni.txt

-rld.dll

-rld-bbc2.exe

Tohle všechno musí být nakopírované ve složce, kde máš hru nainstalovanou, pak by to mělo fungovat.

Měl jsem totiž stejný problém.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu