Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě prvního PSP


RE75PECT

Otázka

Zdravím forum ohledně psp v tomhle směru jsem uplná lama tak se ptám vás profesionálu co si myslíte o tomhle:

http://aukro.cz/item947261018_psp_portable_slim_s_prislusenstvim_5_her.html#gallery

VZÍT či ne mě se osobně dost zalíbilo flash už mám dohodnutej od kamaráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vzít či nevzít to je přece jen na tobě jestli na to máš finance...

Flash samozřejmně půjde.

Jen taková poznámka prodávající o tom ví také prd a moc mu to nepálí PSP PORTABLE SLIM nově zakoupený v Británii v roce 2008. Rok výroby 2003

2003 se jedná o označení (viz. topic pro začátečníky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to emoss jako nevím jaký by měl důvod věřit zrovna tobě z jakého důvodu si důvěryhodnější já mám psp za aukra a vše bez problémů můj názor je aby to koupil pokud je tam fw na fleš

hele, byl to jen navrh> ale asi takhle> mam doma psp 2004 s new ta ofw 6.20, jsem v psp trosku zbehlej takze vim, ze tohle psp ma polovicni cenu... co s tim? na hry nemam kese a stahnuty nejdou, no dam to na aukro, vyfotim kamosovo psp s mensim fw( zamenu ta si nemuzu dovolit, nechci abby me prece aukro zalovalo ) takze dam foto psp s fw 5.03, pekne necham vydrazit a nakej chudak to za 4k koupi a doma po prevzeni baliku akorat vysedivy... uvedom si ze takhle to ty lidi delaj> TOHLE BYL PRIKLAD? samozdrejme tohle byhc nikdy neudelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu